На гостини до Проні Прокопівни: у Києві стартував фестиваль комедії

Не знаєте, як розважити себе в похмуре міжсезоння?

Як повідомляє kyiv-trend з посиланням на портал столичних новин kiev.vgorode, напередодні Міжнародного Дня сміху – 1 квітня – в Києві проходить фестиваль комедійного мистецтва.

Як стало відомо, П’ятий міжнародний фестиваль комедійного кіно стартував 27 березня. Організатором фестивалю виступив Продюсерський центр «АМПЛУА», за підтримки Міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно, Національного співтовариства кінематографістів України, Національного співтовариства фотохудожників України.

Заходи, в рамках комедійного фестивалю, який отримав назву «ГаШоТю», будуть проходити до 1 квітня. Крім Києва, культурна програма фестивалю охопить також міста Березань і Коломию.

Організатори обіцяють насичену програму, з якою можна ознайомитися на їхньому сайті. На глядачів чекають комедійні вистави, короткометражні кінокомедії, виставки фотографій комедійного жанру, майстер-класи.

Вхід на захід – безкоштовний, а елементом дрес-коду має служити ваш гарний настрій.

Як повідомляють організатори, фестиваль покликаний відродити жанр комедійного кіно в Україні. Адже українці – весела і життєрадісна нація. У попередні роки проведення, фестиваль «ГаШоТю’» вже отримав позитивні відгуки в професійному середовищі кіно- і театральних діячів.
Незмінною музою і талісманом фестивалю вже вкотре слугує Проня Прокопівна – колоритний, неповторний образ, відтворений в безсмертній комедії Михайла Старицького «За двома зайцями».

за двумя зайцами

Ідея фестивалю «ГаШоТю’» втілена і в його назві. Адже такі характерні для українського просторіччя «слівця»: «га», «шо» і «тю», є невід’ємним атрибутом українських комедійних героїв.

Comments

.,.,.,.