В річковому порту відкриється кінозал

Ламаєте голову, куди запросити дівчину на побачення? У кафе – банально, на прогулянку – прохолодно. kyiv-trend радить: сміливо призначайте їй зустріч в будівлі річкового порту. Саме там!

Як стало відомо, вже незабаром будівлю столичного річкового вокзалу обіцяють відкрити для відвідувачів. Про це повідомляє kyiv-trend.in.ua посилаючись на столичний інформаційний портал kyiv.comments.

Як стало відомо, в столичному річковому вокзалі планують облаштувати кінозал і культурний простір. Тут проводитимуть художні виставки та кінопокази, презентації книг.

За словами керівника річкового туризму Київського річкового порту Павла Поліканова, історичну зону, за результатами обстеження фахівців, вже вважають безпечною. При цьому уточнюється, що після реставрації вся внутрішня історична автентичність буде збережена.

Історична зона вокзалу буде відкрита для відвідувачів, щоб кияни та гості столиці могли ознайомитися з красою будівлі. Більш того, відвідувачі матимуть можливість пройти на набережну прямо через центральний вхід вокзалу, де відкривається мальовничий вид на Дніпро. Власне так і було задумано багато років тому, ще при будівництві порту.

Нагадаємо, що Київський річковий вокзал – головний річковий порт Києва, розташований на правому березі Дніпра на Подолі, в історичному та адміністративному районі міста. Нещодавно, у 2017 році він відсвяткував своє 120-річчя.

Історія порту бере свій початок з 1897 року, коли в Києві почалося будівництво нової гавані, названої на честь імператора Миколи II.

У 1953-1961 рр. на Поштовій площі було зведено новий пасажирський термінал за проектом архітекторів В. Гопкало, В. Ладного та інших. Будівля має щоглову вежу, що нагадує вежу пароплава.

Comments

.,.,.,.