У Києві пройде «Тиждень астрійського кіно»

11 квітня у Києві розпочнеться Тиждень австрійського кіно. Про це повідомляє kyiv-trend, посилаючись на інформацію порталу journalist.today

Як стало відомо, у цьому році українським глядачам покажуть три повнометражні фільми: романтичну комедію «Машина любові» Андреаса Шміда, історичну драму «Анджело» Маркуса Шляйнцера, нову роботу титулованого австрійського документаліста Ніколауса Гейрхальтера «Земля».

Крім того, глядачі «Тижня австрійського кіно» матимуть можливість побачити добірку кращих короткометражних фільмів міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA.

Більш детальну інформацію про програму «Тижня австрійського кіно» можна знайти на сторінці австрійського культурного форуму Kyiv і Arthouse Traffic в соціальній мережі Фейсбук, а також на сайті кінотеатру «Київ».

  • Романтична комедія «Машина любові». Фестиваль відкриє романтична комедія Андреаса Шміда «Love Machine». У центрі сюжету історія стосунків секс-працівниці та інструктора з водіння.
  • Історична драма «Анджело». Події розгортаються у Відні на початку XVIII століття. Драма розповідає історію африканського хлопчика-раба. Графиня починає піклуватися про нього: вона вирішує хрестити його і дати йому освіту. Одну з головних ролей у фільмі виконує зірка італійського кінематографа Альба Рорвахер ( «Щасливий Лазар», «Ідеальний незнайомець»). Фільм Маркуса Шляйнцера був удостоєний австрійської кінопремії за кращі костюми, макіяж і дизайн.
  • Документальний фільм «Земля». Нова робота відомого австрійського документаліста Ніколауса Гейрхальтера, лауреата Європейської кіноакадемії. У фільмі режисер досліджує відносини людства з земною корою: люди вважають існування земної кори цілком очевидним; здається незмінним. За словами Гейрхальтера, якщо ми бачимо нашу планету як організм, то її кора, товщина якої складає всього 40 кілометрів, є її найбільш вразливою частиною. «Земля» вперше була представлена ​​публіці в категорії «Форум» на Берлінале.

Comments

.,.,.,.