Кави и видовищ! В Києві відбудеться кавовий фестиваль

Кава об’єднує. Любителі ароматної ранкової кави, представники кавової бізнес-індустрії, професійні бариста, кава-художники – всі зберуться 20-21 квітня поточного року на арт-заводі Платформа в рамках заходу Kyiv Coffee Festival. Про це повідомляє kyiv-trend, посилаючись на портал культурних подій moemisto.

Організатором заходу виступає команда Ulichnaya Eda. Кавове співтовариство України, в рамках заходу, буде представлене тисячами кавоманів і працівників індустрії, сотнями бариста, обсмажувачів, художників та ін. На суд гурманів представлять свої творіння найвідоміші кав’ярні України. На окремій локації буде проводитись дегустація. Кожен гість матиме можливість спробувати кавовий напій, приготований різними способами і, більш того, – оволодіти основами кавового мистецтва.

«Івент буде цікавий не тільки працівникам кавової індустрії. Безліч зон і активностей зроблять перший опен ейр року найкращим місцем для відпочинку з друзями та близькими», – заявляє Роман Тугашев, засновник Kyiv Coffee Festival.

Однак організатори обіцяють не тільки каву, а й видовища. Учасників івенту очікує захоплюючий «кавовий чемпіонат», що проводиться під егідою міжнародної організації Speciality Coffee Association. Боротьба буде проходити в трьох номінаціях:

  • чемпіонат баріста (класичні підхід);
  • чемпіонат з обсмажування кави;
  • чемпіонат з альтернативних методів заварювання кави.

Фестиваль спрямований на популяризацію кавової культури серед українців – як вдома, так і в закладах громадського харчування. Адже кава – це не тільки напій, це своєрідний ритуал, який надихає, зближує.

Організатори обіцяють відвідувачам неперевершену атмосферу, в якій любителі життя можуть зупинитися і насолодитися моментом. Моментом, який, безсумнівно, включає в себе чашечку доброї кави.
 

Comments

.,.,.,.