Соломон у спiдницi = Ада Роговцева

Ада Роговцева з тих акторів, над якими вік не владний. Вона була неймовірно популярна в 60-ті роки. «Варшавська мелодія» трималася в російській драмі багато років завдяки її акторської майстерності і незвичайною харизмі. Незважаючи на прожиті роки вона залишається улюбленою не тільки тими, кому в 60-х було двадцять, а й тими, кому сьогодні за двадцять. Ось вже права приказка «Талант в кишеню не сховаєш». Ада Роговцева була популярною і залишається такою. У її шанувальників і тих, хто хоче познайомитися з її творчістю і стати таким шанувальником, повідомляє Kyiv-trend.in.ua, є прекрасна можливість відвідати 9 лютого 2019 року в Жовтневому палаці на Інститутській, 1 спектакль за участю цієї талановитої актриси «Соломон у спiдницi».

Про що він? Есфір (Фіра) і її кузина Ліза виросли в Бобруйську. В гостинному домі накривали стіл на дванадцять персон до вечері. В один жахливий день 1941 року Герасимчука всіх близьких Фіри, за день всіх не стало. Порятунком і сенсом життя Фіри став новий син Лева. Він давно виріс, отримав ступінь кандидата. Мати дуже хоче одружити кровинка на гідної партії, і стати нарешті бабусею. І знаходить таку дівчину, Сонечку з пристойної сім’ї. Але у житті свої примхи. Син закохується не в ту жінку, і випадково виривається з чіпких лап маминої зайвої опіки. Так чи онук?)

Ада Роговцева, як ви здогадалися, – смішна старенька Фіра, головна героїня. Для самої актриси Фіра – найулюбленіша роль в театрі. Тобто викладка на сцені буде не на сто, а на двісті відсотків. Що стосується постановки, вона вийшла дуже доброю і людяною, незважаючи на страшну сімейну трагедію.

9 лютого 2019 року в Жовтневому палаці на Інститутській, 1 з 19:00 до 22:00.

Comments

.,.,.,.