Сезон зимових розваг в столиці України

Незважаючи на те, що зима в Києві то починається, то відступає, в столиці починається марафон зимових розваг. Kyiv-trend.in.ua постійно повідомляє про цікаві розваги для дорослих і дітей в Києві та його околицях. Так, кілька років поспіль киян і гостей тягне в популярний «Парк Київська Русь».Він завжди приваблює відвідувачів тим, що пропонує їм зануритися в забуту старовину. Ось і в цьому році в перші грудневі вихідні «Парк Київська Русь» пропонує всім бажаючим взяти участь у древніх слов’янських забавах, розважальній програмі «Зима стукає в ворота».

Гості пройдуться по вулицях середньовічного міста, побачать архітектуру Х-ХІІІ століть, представлену охоронними укріпленнями, дерев’яної фортечною стіною Забороль, сторожовими вежами, князівськими палатами і т.д. Відвідувачі за бажанням зможуть перевтілитися в жителя Древнього Києва, переодягнувшись в княжий наряд або примірявши обладунки витязя, пострілявши з лука або осідлавши коня.

Розважати їх будуть актори вражаючими трюками на конях, стрільба з лука. Рухливі ігри на свіжому повітрі: перетягування каната, стародавні обрядові дії, танцювальні флешмоби – відновлять сили після робочого тижня, створять прекрасний настрій.

«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району Київської області.

Як дістатися? Маршруткою з Києва від станції метро «Видубичі».

Коли відбудеться шоу-програма «Зима стукає в ворота»?
1 грудня о 10:00, 2 грудня о 19:00

Зимові пригоди з нетерпінням чекають киян та гостей столиці.

Comments

.,.,.,.