Чудеса в Резиденції Святого Миколая в Києво-Печерській лаврі

Ну кому з дітей сьогодні батьки не говорять: «Неслухняним дітям Святий Миколай принесе замість подарунка різку». І діти намагаються бути хорошими, тому що вірять у Святого Миколая і його справедливу доброту. Гарна, благородна традиція, здавна властива українцям. До цього дня готуються і дорослі.

Всім, хто чекає це свято, Kyiv-trend.in.ua повідомляє 30 листопада 2018 року о 15:00 у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбудеться урочисте відкриття Резиденції Святого Миколая. У Резиденції Святого Миколая у дітей і дорослих є прекрасна можливість: поспілкуватися зі святим Миколаєм і відвідати його Кабінет, подивитися  яруси Резиденції, побувати в «Альтанці бажань», написати лист святому Миколаю, зробити відео подорож стежками Миколи Чудотворця , познайомитися з унікальними творчими роботами понад ста майстрів з України, Грузії, Ізраїлю, виконаних в різних техніках: пап’є-маше, фарфор, пластик, текстиль, соломоплетіння, кераміка, валяння, печворк, картини, вишиті стрічками, побачити вистав очні роботи «Музей на крилах» з міста Кремінна Луганської області, взяти участь у розважальній програмі для дітей.

Цікаві новинки – вишитий QR-код Резиденції і локація від кінокомпанії «Kazka Production» – декорації до фільму «Тільки Чудо» / «Only a Miracle».

Резиденція Святого Миколая працюватиме з 1 по 25 грудня 2018 з адресою: Київ, вул. Лаврська, 9, Велика лаврська дзвіниця.

Comments

.,.,.,.