Стартує кіноатракціон. Столичні кінотеатри в тренді

Хоча подію анонсовано по всій країні, kyiv-trend.in.ua дізнавався, як все буде проходити  столиці. 

Стартує кіно-атракціон 6 грудня. Ту будуть представлені лише короткометражні стрічки, але організатори кажуть, що байдужими вони нікого не залишать. Навіть саме назва про те говорить. 

Нестандартний показ називається  “Feel(m) Shorts”. Перше слово з англійської означає почуття, а кінцівка “m” у дужках наштовхує на думку про те, що автори зробили помилку, також в англійському слові, “фільм”. 

Стрічки, що увійшли до збірки стали учасниками і призерами українського молодого кінофестивалю ZIFF 2018, а також багатьох інших міжнародних кінофестивалів. Фільми стосуються багатьох важливих соціальних питань і мають яскравий художній смак. 

На заході будуть підіймати найголовніші теми: життя та смерті, кохання, острахом перед майбутнім. Крім цього, тут також будуть представлені стрічки, які звернуться до проблеми екології.

Формат короткометражних фільмів допоможе глядачеві переглянути за один вечір багато стрічок та не втомитися. До речі, в Києві вже не раз проходили фестивалі такого кіно. Найвідоміший – документальні фільми про права людини Docydays.

Вчені довели, що зараз, через великий обсяг інформації, який ми поглинаємо щодня через інтернет, найкраще увагу тримають саме короткі відео.

Comments

.,.,.,.