Не пропустіть можливість насолодитися шедевром

Kyiv-trend.in.ua повідомляє, що 20 листопада 2018 року на сцені Національного театру опери і балету покажуть шедевр світової класики балет «Раймонда». За красою і видовищності з цим балетом може зрівнятися хіба що «Лебедине озеро». Балет «Раймонда» став неймовірно популярним в середині ХХ століття і до цих пір вважається однією з найскладніших постановок для будь-якої балетної трупи. Насичена хореографія вимагає віртуозності та фізичної витривалості. Для артистів це – можливість показати всі грані техніки класичного танцю. Для глядачів – насолодитися вражаючою видовищністю балетного майстерності. Але і це ще не все: в оригінальній постановці балету задіяні кращі виконавці українського і зарубіжного балету.

Так, чоловічу партію виконає екс-ведучий соліст Мюнхенської балету, прем’єр Норвезького театру опери та балету Ерік Мурзагаліев, який заради цього проекту переробив свій річний гастрольний графік. Любителі балетного мистецтва знають, що Ерік Мурзагаліев грає в кращих театрах світу. Кранко, Ньюмейер, Григорович, Петіпа, Баланчин – неповний перелік всесвітньо відомих образів, створених цим неперевершеним майстром.

Соліст Національної опери Сергій Кривоконь виконує партію Жанна де Брієнна, партію Раймонди Наталія Мацак – заслужена артистка України, яка Виступає в кращих залах Франції, Італії, Греції, Іспаніі, Швейцарії, США, Китаю … Її майстерність визнають легенди балетної сцени: Ольга Лепешинська , Юрій Григорович, Наталія Макарова.

У світі мистецтва цей балет вважається «вищим пілотажем» для артиста. Не пропустіть цю можливість: побачити «Раймонду» у виконанні кращих виконавців не тільки України, а й світу.

Comments

.,.,.,.