Культурна тусовка для маленьких киян: в столиці стартує Тиждень дитячої книги

Культурні заходи столиці орієнтуються не тільки на її «доросле» населення. Відтепер, до культурних тусовках долучаються і маленькі кияни. Вже наступного понеділка стартує Тиждень дитячої та юнацької книги. Про це повідомляє kyiv-trend, з посиланням на портал столичних новин «Вечірній Київ».

Як стало відомо, в Національному музеї літератури України відбудеться традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги «Книга відкриває світ». Протягом п'яти днів в музеї пройде низка заходів - зустрічі з дитячими письменниками, презентації книг, майстер-класи, конкурси, флешмоби. Заняття за інтересами знайдеться для кожного маленького книголюба.

Захід відбудеться в Національному музеї літератури України, за адресою вул. Богдана Хмельницького, 11. Програма тижня розрахована на 5 днів.

1 квітня,
12:00 - Зустріч з письменницею Дзвінкою Матіяш і презентація книги «Казки П'ятинки».

2 квітня,
11:00 - Зустріч з художником-мультиплікатором Анатолієм Лавренишиним, автором дитячої інтерактивної книги «Дорога Жужжа».

13.00 - Захід, присвячений Дню народження дитячого письменника Г.Х. Андерсена. Зустріч з Іваном Малковичем - директором видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» і презентація інтерактивної книги «Снігова королева».

3 квітня,
12:00 - Зустріч з письменником і художником Віталієм Кириченко, автором дитячих книг «Багато великих історій», «Я казки намалював».

14:00 - Розважальна програма від дитячого журналу «Пізнайко».

4 квітня,
9:30 - Презентація дитячих книг «Видавництво Старого Лева». Модератор - Саломе Енгибарян.

10:00 - Зустріч з письменницею Іриною Лазуткіною та презентація її дитячої книги «Єнотик Бо і повітряна куля».

12:00 - Розважальна програма від дитячого журналу «Малюк Котя».

5 квітня,
12:00 - Зустріч з відомим казкарем Сашком Лірником.

14:00 - Зустріч з письменницею Ольгою Купріян і презентація її приквелу «Щоденник Лоли» - окремої книги про одну з героїнь серіалу «Школа».

15:00 - «Література в сучасному світі: як стають письменником в будь-якому віці і які книги залишаються в серцях читачів». Спікер - Катерина Котвицька, бренд-менеджер видавництва «Книголав».

Відзначимо, що всі зазначені книги видані і представлені в бібліотеці українською мовою.

Коментарі