У Києві покажуть біографію легендарного режисера

Вся Україна запам’ятає його, як видатного документаліста, людину, завдяки якій весь світ запам’ятає Майдан 2014 справжнім. Його будуть згадувати, як митця, який присвятив цілий фільм видатному оперному співакові Василю Сліпаку, що боровся за незалежність України на Донбасі. А ще Леоніда Кантера, режисера, розповідь про якого і йдеться у фільмі “Людина з табуретом”, мають пам’ятати, як найбільшого мрійника, який поставив пам’ятник силі людського духу біля чотирьох океанів.

Кyiv-trend.in.ua дізнавався про що саме йдеться мова у фільмі “Людина з табуретом” і коли відбудеться показ.

В основі фільму “Людина з табуретом” лежить неймовірна історія пригод мандрівника, режисера та продюсера Леоніда Кантера. І нині саме час розповісти її світові.

В далекому 2004-му році в Леоніда з’явилася шалена ідея, яка повністю змінила не тільки його життя, а й долі дуже багатьох людей, які підхопили цю сміливу авантюру. Йдеться про гру “З табуретом до океану”, суть якої – донести 4 табурети з київської кухні на береги 4 світових океанів.
Разом із виставами, співами, пригодами і відкриттями, мандрівники несли глибокий сенс мистецької ініціативи – довести собі і світові, що мрії здійснюються, якщо їх здійснювати.

За словами творців, цей фільм покликаний надихнути кожного вірити у щось дійсно скажене та величне, адже головний герой, Леонід Кантер вважав, що мрія має здаватися абсолютно нереальною. 

“Людина з табуретом” має показати світ, сповнений довіри до себе, а також любові до кожного моменту життя. За словами команди, що створила фільм – режисер мріяв понад усе, аби вся країна побачила майже казкові мандри світом.

На жаль, сам Леонід Кантер вже не побачить своїх мандрів на великому екрані. Проте, творці запрошують 20 лютого кожного доєднатися до перегляду “Людини з табуретом” у кінотеатрах.

Comments

.,.,.,.