Олег Винник зробив подарунок прихильницям в День закоханих

Цьогоріч в День всіх закоханих - 14 лютого - виконавець культової «Вовчиці» вирішив припіднести своїм численним прихильницям сюрприз.

Артист презентував на суд публіки раніше невідому версію своєї знаменитої пісні «Роксолана».

За словами співака, пісня народилася у вже далекому 2005 році, проте вийшла в світ не в оригінальному варіанті, а в зовсім іншому аранжуванні. Однак зараз, більш ніж десять років потому, співак акцентує увагу, що саме той, перший варіант, найбільш точно відображає весь сенс і весь біль цієї пісні. І співак невимовно радий, що та давня ідея все-таки отримала втілення. Адже, за словами самого Винника, ця пісня несе у собі дуже глибокий сенс. У новому кліпі, на пісню «Роксолана», який побачить світ вже в зовсім незабаром, буде висвітлюватися проблема нелегкої, а часом драматичної долі сучасних Роксолан - дівчат, які перебувають далеко від дому. Пісня розповідає про нелегку долю дівчат-українок, які живуть за кордоном, з тієї чи іншої причини - працюючи там або будучи дружинами іноземців. Власне їх крик душі і втілився в цій символічній композиції.

Як стало відомо kyiv-trend.in.ua, саме оновлена ​​«Роксолана» стане своєрідною візитною карткою в новому концертному турі співака, який отримав символічну назву «Для мене ти - золота». До слова, тур стартує в травні поточного року. Географія туру охоплює Трускавець, Білу Церкву, Бровари, Умань, Одесу, Полтаву.

Напередодні Дня всіх закоханих, артист досить кардинально змінив імідж, чим привів у сум'яття своїх «вовчиць». І без того красень Винник на фото в соціальній мережі з'явився в образі білого лицаря. Шанувальниці також помітили брутальну неголеність, а головне - нову зачіску співака.

Коментарі