Україна визначилася з першими трьома фіналістами Національного відбору «Євробачення – 2019»

У суботу, 9 лютого, в Україні відбувся перший півфінал національного відбору на участь в Міжнародному конкурсі «Євробачення – 2019».

До експертного журі увійшли:

  • Джамала – українська співачка та композитор, переможниця «Євробачення – 2016;
  • Андрій Данилко, відомий комедійний артист, співак, композитор, який також представляв Україну на «Євробаченні – 2007» в образі народної улюблениці Вєрки Сердючки;
  • Євген Філатов (The Maneken), український співак і продюсер, творець групи «Онука», засновник і керівник продакшн-студії «Major Music Box».

За можливість представляти Україну в Ізраїлі на найвідомішому пісенному конкурсі змагалися вісім амбітних претендентів, найкращими з яких на думку журі і глядачів були: MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

В ТОП-3 музичні композиції вийшли:

  • MARUV – «Siren Song»
  • Brunettes Shoot Blondes – «Houston»
  • YUKO – «Galyna Guliala»

Український національний відбір розпочався гостьовим виступом учасника пісенного конкурсу «Євробачення – 2018» Меловіна.

Не обійшлося й без «полунички». Цього разу найетапажнішою була співачка MARUV. Наприкінці своєї пісенної композиції конкурсантка підійшла до столу журі й оголила сідниці. Така розв’язна поведінка зовсім не сподобалась інтелігентній Джамалі. Вона зауважила, що поведінка MARUV є занадто провокативною і зазначила, що в «живому» виконанні співачкою конкурсної композиції не вистачало голосу.  

А от епатажному Андрію Данилку сподобався виступ MARUV. Він додав, що хотів би бачити співачку в фіналі.  

Редакція kyiv-trend.in.ua нагадує, що трансляція  Національного відбору – 2019 здійснюється одночасно двома провідними каналами – UA: Перший і СТБ.  Найближчий  півфінал буде проведений вже 16 лютого, а фінал – 23 лютого.  

Зазначимо, що за 14-річну історію участі у конкурсі «Євробачення», Україна ніколи не пропускала фіналу. Дев’ять з цих 14 спроб закінчилися в топ-10, п’ять – у фінальній трійці, а дві були переможними. Руслана стала першою переможницею пісенного конкурсу «Євробачення» у 2004 році, і вже наступного року конкурс проходив у столиці України. Джамала завоювала другу перемогу для України на «Євробаченні – 2016».

Comments

.,.,.,.