Підсумки: найкраща музика 2018 року

Якщо ви думаєте, що у топах рейтингів музичних критиків Олег Вінник та KAZKA, які цього року звучали ледь не з кожного телефону – ви помиляєтеся. kyiv-trend.in.ua дізнавався у редакторів музичних видань та організаторів фестивалів, яких виконавців можна вважати найкращими у цьому році. 

На думку Ігоря Панасова, головного редактора Karabas Live, сайту білетного одного з найбільших білетних операторів Echoes можна вважати музикою, в якій немає меж. 

Ігор вбачає тут внутрішню свободу у всьому – від саунду до вміння знайти порозуміння з різними музикантами-гостями.

Саме тому в альбомі такими органічними видаються закордонні вокалісти, яких запросив Максим Сікаленко. І, що дуже важливо, це робота людини, яка є неординарною й поза межами своєї музики.

Декілька інтерв’ю Максима, що вийшли з приводу прем’єри Echoes, показали слухачам, що це по-справжньому цікава особистість. І те, що альбом підкреслює проблему інформаційного шуму, один із проявів цього.

А ось засновник фестивалю “ZaxidFest” виділив з-поміж інших співака “Мало”. Його стиль Яків Матвійчук прирівнює до стилю Боба Ділана і вважає, що в українського співака дуже нетипова лірика, як для нашої естради. 

Випускова редакторка LiRoom Катерина Ятель вважає, що співачкою року можна називати Дану Заюшкіну, яка більше відома слухачам, як співачка Vivienne Mort. 

 У її текстах журналістка вбачає поєднання міфології та біблійних сюжетів. Катерина вважає, що саме ці якості мають бути в українських ліричних піснях.

Високо журналістка відзначила і поєднання духових інструментів з фортепіанним соло. Сучасне представлення звучання цих інструментів, за словами жінки, дає змогу переосмислити значення нашої музики.

Comments

.,.,.,.