McDonald’s приходить в офіс

Хоча McDonald’sов в українських містах багато, кожне місто вважає, що в їхньому місті мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s найкраща.

Однак, Kyiv-trend.in.ua стверджує, що з 21 грудня київський McDonald’s – найкращий, тому що саме в цей день мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s повідомила в Facebook про те, що запускає сервіс доставки.

Тепер не треба студентам і працівникам офісів поспішати в обідню перерву в установу швидкої їжі, стояти в черзі, посилати кого-то займати столик.

Тепер McDonald’s сам прийде до вас в офіс в особі кур’єра, який доставить замовлену вами їжу і смакоту. Сервіс запускається в партнерстві з міжнародною компанією Glovo. Доставка макдональдівських їжі буде здійснюватися в центральні частині Києва. Тепер замовити улюблену їжу з МакДональдз можна онлайн або в безкоштовному додатку Glovo.

Glovo – один з найдинамічніших стартапів в світі. Цей сервіс заснований в Барселоні в 2015 році і функціонує в двадцять одній країні світу. Тепер всі страви від МакДональдз, крім морозива «Ріжок», доступні в додатку Glovo.

Кур’єр зможе виконувати замовлення з 10.00 -23.00. Поки що доставка доступна тільки в трьох районах Києва: Шевченківському, Печерському, Солом’янському. Протягом першого кварталу 2019 року Glovo планує охопити всі столичні райони, а регіони України – до кінця 2019 року. Вводячи McDelivery, компанія виходить на новий рівень доступності для клієнтів, які зможуть замовляти їжу, не виходячи з дому, офісу і т. д.

Всім любителям їжі з мережі ресторанів швидкого харчування смачного!

Comments

.,.,.,.