У столиці відкрився музей медуз

kyiv-trend.in.ua дізнавався про враження перших відвідувачів. 

Музей народився 15 грудня. Організатори такого центру дозвілля розповідають, що хотіли показати, якими ці істоти є насправді. Під час огляду експозиції, відвідувачі зможуть дізнатися, які види медуз отруйні, де вони водяться, а я зовсім безпечні для спільного існування у акваторії. 

Цікаво, що в Україні медуз можна знайти, як в Азовському, так і у Чорному морі. Вони абсолютно безпечні для людини. Діти беруть їх навіть у руки. 

У музеї ж можна буде побачити екзотичні види. Проте, організатори експозиції попереджають, що морські мешканці будуть змінюватися. Перша причина – музей має бути цікавим. Звісно, мало хто з українців бачив всю родину цих підводних мешканців, проте, за правилами експозиція має змінюватися відповідно кожні пів року, аби до закладу не втрачали цікавість.

Друга причина вік життя медуз дуже короткий. 

Спеціалісти розповідають, що їм можна створити найкомфортніші, найліпші умови, проте жити роками ці істоти не будуть. Це не залежить від того, виростили медуз у штучному середовищі, чи вони існували у природному. Така біологія у цих морських мешканців. 

Потрапити на виставку можливо у будь-який день тижню. Вартість квитків складає від 95 гривень. Проте, є гарна новина для всіх у кого є діти віком до 5-ти років. Вашим малюкам вхід буде безкоштовний. 

Кияни, що вже відвідали виставку, розповідають, що були дуже вражені, адже до цього навіть не уявляли, що у природі існує таке різноманіття таких істот.

Comments

.,.,.,.