Українські комедії під Новий рік – цікаві факти і дебюти

Щороку знімається і випускається в прокат велика кількість комедійних серіалів і фільмів не тільки зарубіжного виробництва, але і українського. Які прем’єри нас чекають в грудні року, що минає, хто дебютував як актор, а хто виконує роль сценариста – розповість kyiv-trend.in.ua.

Отже, 20 грудня відбудеться прем’єра романтичної комедії «Секс і нічого особистого». Сюжетом фільму стала історія про хлопця Сергія, за якого через проблеми в ліжку дівчина відмовляється виходити заміж. Він приймає рішення їхати в Прагу до друга, де знайомиться зі стриптизеркою Діаною. Дівчина приходить йому на допомогу і намагається зробити з нього мачо. Чим же закінчиться поїздка до Праги?

У головних ролях знялися: Роман Луцький, Наталя Мазур, Анжеліка Ніколаєва та Сергій Притула, який з колегами по шоу «Вар’яти» також є сценаристом даного фільму.

Ще однією прем’єрою українського кіно стане комедія «Я, ти, він, вона», яка відбудеться 27 грудня. Головні герої фільму Яна та Максим вирішують розлучитися після десятирічного сімейного життя, але не все так просто. Суддя вирішує дати їм шанс і на місяць відкладає шлюборозлучний процес. Тому подружжя за цей час має намір втілити в життя і спробувати те, що не дозволяли собі в сімейному житті.

Головні ролі зіграли: Володимир Зеленський, Анастасія Коротка, Євген Кошовий і Надія Дорофєєва. Якщо для кварталівців це вже далеко не перший акторський досвід, то для Наді Дорофєєвої – це дебют в кіно.

Також відзначимо, що ці комедії будуть повністю українською мовою, оскільки частина коштів на зйомку виділено Держкіно.

Крім того, відбудуться прем’єри фільмів різних жанрів і мультфільмів закордонного виробництва:

20 грудня – «Бамблби», «Грінч», «Близнюки», «Дублікат», «Різдво на півдні», «Три дні з Ромі Шнайдер», «Best Horror Shorts».

27 грудня – «Елліот – найменший олень Санти», «Табалуґа».

Comments

.,.,.,.