Запальний рок-концерт влітку 2019 року відбудеться в Києві

Kyiv-trend.in.ua поспішає порадувати всіх любителів рок-музики. З 16 по 18 червня в Києві втретє пройде захід світового рівня UPark Festival. Минулі два рок-фестивалю проходили на РНК «Олімпійський».

У 2019 звичайний стадіонний концерт перетвориться на острів музики з активними розвагами безпосередньо посеред міста. Уявляєте собі цей масштаб: сім гектарів музичної території!

Першими хедлайнерами стане група The Prodigy. Новий альбом «No Tourists» цієї групи, випущений в листопаді 2018 року, отримав сотні позитивних рецензій від найпопулярніших ЗМІ планети. Також виступлять «темні конячки», популярна по всьому світі запальна група SWMRS.
Повний список виконавців поки що тримається в секреті. Однак можете бути впевнені: цей захід буде незабутнім і неперевершеним. Організатори обіцяють багато сюрпризів: відкритий басейн на тисячу п’ятсот квадратних метрів, dance, pool, bar і навіть чистий пляж для неквапливого відпочинку.

Реєстрація на попередню розпродаж квитків (щодо персонального коду) на UPark Festival вже доступна. Зареєструватися можна на сайті Concert.ua. Щоб отримати код, за допомогою якого придбати квиток значно вигідніше, потрібно заповнити форму на concert.ua/events/upark. Перед відкриттям офіційного продажу квитків зареєстровані отримають код, за допомогою якого зможуть придбати квиток на таке масштабне і гаряче захід літа по значно кращою ціною.

Comments

.,.,.,.