Донька Кошового розсмішила всю країну

kyiv-trend.in.ua дивився, як гумористичний конкурс показав родину відомого коміка з іншої сторони. 

Варвара, так звуть доньку відомого гумориста та зірку шоу “Квартал-95” Євгена Кошового, вже не вперше з’являється на телебаченні. Дівчинка вже дивувала всіх своїм артистизмом, коли завітала до батька на конкурс “Розсміши коміка”. Тоді дівчинка підготувала стендап на тему того, як бути донькою відомого артиста. 

Цього разу Варвара виступала разом з командою “Луганська збірна” на телевізійній грі “Ліга Сміху”. 

Цей гумористичний конкурс з’явився на наших телеекранах з початком російської агресії. Тоді, у 2014 році Володимир Зеленський заявив, що українцям потрібне своє шоу, адже КВК, що проводився та транслювався до цього, ніс у собі елементи пропаганди північного сусіда. 

Крім цього, не всі українські команди могли поїхати в Росію, щоб виступити на КВК. Справа в тому, що конкурс ставав з кожним роком більш комерційним і команди мусили робити внески за участь. Гроші ж у разі програшу – не верталися. 

“Ліга Сміху” стала повною протилежністю, адже тут свої сили може спробувати абсолютно кожен.

Варвара ж скоріше була у якості запрошеної гості, адже до цього не виступала, як з “Луганською збірною”, так і з будь-якою іншою командою. Проте, дівчинка розсмішила всю країну, коли вийшла з зачіскою, як у батька – тобто з поголеною головою. 

Свій короткий виступ маленька артистка присвятила тому, що не могла впізнати батька, який цілими днями проводив час на репетиціях з командою “Луганська збірна”

Comments

.,.,.,.