Nude Voices – новий молодий київський дует

Nude Voices: два полюси однієї музики, так охарактеризували цей дует на hromadskeTV. Kyiv-trend.in.ua зазначає, що в Києві багато молодих людей захоплюються створенням пісень. Не завжди і всіх помічають метри від мистецтва, ЗМІ.

Виконавців ж, Артема і Катю, помітили, тому що вони дуже органічно поєднують уточненими вокал, скрипку і бітбокс. У Каті – класичну освіту і ідеальний музичний слух. Артем – бітбоксер. Їх дует утворився в процесі участі в телевізійному вокальному шоу. Вони випадково зустрілися, випадково почали писати музику. «Вона сама нас вибрала. – стверджує Катя. – З Артемом ми різні, ми – протилежні полюси. Музика створюється на ваших очах. Це непросто в технічному плані. Це складно.

Але по-новаторськи. Хочеться це і далі підтримувати ». «Все звуки ми створюємо тут і зараз. У нас є луп-станція, вона записує та зациклює звуки, що приходять до нас », – вторить їй Артем.

Поки що виконавці пишуть пісні кожен у себе вдома. Потім показують один одному шматочки заспівів і приспівів. На репетиціях ж збирають це в цілісні пісні. Виходить дуже красива, запам’ятовується мелодія і зачаровують слова. Одним словом, виходить пісня, народжена майже на наших очах.

Nude Voices – ще зовсім юний київський дует. Прем’єра їх творчості відбулася на Stage 13 на початку грудня. І хоча вони не записали ще жодної своєї пісні (просто не встигли, та це й не просто в наш час), чомусь виникає впевненість, що початок у них дуже вдале, а майбутнє – оптимістичне.

Comments

.,.,.,.