Два концерти у столиці, які варто відвідати

kyiv-trend.in.ua дізнавався подробиці.

7 грудня запрошує до себе на концерт одна з найяскравіших співачок України. Хоча вона ніколи не представляла Україну на Євробаченні, її виступ запам'ятали всі глядачі. 

Не дивно, поєднання народних мотивів з обробленою електронікою звуком, величезний оркестр та майже космічні костюми, перевершили навіть номери конкурсантів. У соціальних мережах сперечаються і досі з приводу того, що спеціально чи не спеціально під час виступу Нати Жижченко на телеканалі почали транслювати рекламний блок. 

Взагалі виступи ONUKA завжди кардинально відрізняються від інших концертів. Вони - не тільки музика, голос і світло. Ці шоу об'єднують в собі відео, фото, меседжі.

Колектив представить свій новий альбом MOZAІKA. Він став уособленням переживань, почуттів і сприйняття навколишньої дійсності Натой Жижченко. І вже в цю п'ятницю вона поділиться ними зі столичною публікою.

Ще один концерт, який можна відвідати родиною - рок-опера MOZART. 

Глядача будуть знайомити з життям великого композитора. 

Взагалі цей твір дуже відомий, але все одно продовжує дивувати. Вражає навіть концепція: класичні твори обробили у роковому стилі. Спитайте будь-якого викладача класичної музики, старше 40 років і вам обов'язково скажуть, що це знущання з музики. 

Окрім талановитих композицій, опера буде вражати ще й своїми декораціями. Тут буде залучено близько 100 діючих персонажів і кожен виступатиме в індивідуальному, майже дизайнерському костюмі. Супроводжуватися музичне виконання буде світловими спецефектами. Сама ж сцена буде також декілька разів змінювати декорації.

Коментарі