Поради киянам, як правильно носити ланцюжки на шию

Ланцюжки на шию – це універсальна прикраса, яку носять усі: як і жінки, так і чоловіки та діти. За допомогою цього ювелірного виробу ви можете не лише гармонійно доповнити свій будь-який образ, але й проявити себе, свій настрій, вподобання та смаки, пише kyiv-trend.in.ua. Проте, якщо носити ланцюжок на шию неправильно, ви можете зіпсувати загальний образ, розкрити недоліки та сховати переваги.

Рекомендуємо ознайомитися з порадами, які допоможуть вам гармонійно доповнювати свій образ ланцюжком на шию та дізнатися, як правильно носити цю прикрасу. 

На що зважати при виборі ланцюжка?

Якщо ви підбираєте ланцюжок на шию до будь-якого образу, вам необхідно пам`ятати про наступне:

  • короткі ланцюжки носять без підвісок;
  • якщо ви хочете одягнути декілька ланцюжків, доповніть середній шар невеликим кулоном;
  • підвіски, різноманітне каміння, кристали ідеально підійдуть для довгих ланцюжків;
  • якщо ви носите два чи більше ланцюжків одночасно, враховуйте, що відстань між ними повинна складати не більше десяти см;
  • максимальну довжину ланцюжка необхідно підбирати відповідно до зовнішнього вигляду, особливостей фігури та статури тіла.

Ці поради є основними та актуальними завжди. Тому враховуйте їх і тоді прикраси будуть гармонійно доповнювати ваш вигляд.

Як киянам поєднати декілька ланцюжків на шиї?

11

Останнім часом справжнім трендом є носити декілька ланцюжків на шиї одночасно. Таке поєднання є стильним та актуальним, проте потрібно враховувати декілька нюансів, аби не зіпсувати образ зайвими деталями. Тому, якщо ви поєднуєте декілька ланцюжків, враховуйте наступне:

  1. Найбільш універсальним та класичним сполучень є поєднання класичного якірного ланцюжка з тонким кулоном із схожим за плетінням ланцюжком. Врахуйте, що довжина ланцюжків повинна відрізнятися, наприклад, 40 і 50 см – є найкращим варіантом. Таке поєднання чудово доповнить будь-який щоденний образ та класичний стиль.
  2. Якщо у вас довга та тонка шия, рекомендують носити два ланцюжки по 40 і 45 см. Таким чином ви підкреслите витонченість шиї та не зіпсуєте образ.
  3. Актуальним є поєднання ланцюжків 40 і 60 см. На довше кольє ви можете вдіти кулон. Така деталь ідеально підійде для образів з сукнями, джинсами та светром.
  4. Безпрограшним варіантом для кожного є поєднання ланцюжків 45 і 60 см з кулонами кільце. Це не лише справжній тренд, але й доволі стильне та витончене сполучення.
  5. Для образів із V-подібним вирізом найкращим варіантом є довгі ланцюжки: від 45 до 70 см. 

Довжина прикрас відіграє важливу роль. Правильно підібрана довжина ланцюжка допоможе вам підкреслити всі свої переваги та сховати недоліки, а також гармонійно доповнити будь-який образ. Тому рекомендуємо ретельно підбирати прикраси, опираючись не лише на власні вподобання та смаки, але й на рекомендації спеціалістів.

Comments

.,.,.,.