Як киянам вибрати ланцюжок на шию?

Ланцюжок на шию є надзвичайно універсальною прикрасою, яку носять практично всі: як і жінки, так і чоловіки та діти. Часто ланцюжки можна доповнювати різноманітними кулонами, що робить образ цікавим та унікальним. Та навіть сам ланцюжок на шиї завжди виглядає стильно та елегантно.
Найбільш популярними є ланцюжки зі золота та срібла, вони відрізняються різноманітними формами, дизайном та стилем. За допомогою цієї прикраси ви чудово та гармонійно можете доповнити будь-який образ, підкреслити свої найкращі зовнішні якості та виділятись.

Оскільки на сучасному українському ринку є велика кількість варіантів ланцюжків, які відрізняються дизайном, довжиною, шириною, плетінням та матеріалом, часто у киян виникають труднощі з вибором. Аби уникнути їх, рекомендуємо ознайомитися з особливостями ланцюжків, на які обов’язково необхідно зважати при виборі.

Особливості вибору ланцюжків

При виборі ланцюжків та будь-яких ювелірних прикрас у першу чергу ви повинні звертати увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Найбільш популярними є золоті та срібні моделі, оскільки ці благородні метали відрізняються високою якістю, міцністю, стильним виглядом та тим, що вони є актуальними завжди. Тому опирайтеся на власні можливості та вподобання, адже, наприклад, золоті прикраси є дорожчими за інші.

Довжина ланцюжка 

Довжина ланцюжка є важливою характеристикою, на яку також потрібно зважати при виборі. За допомогою цього параметру ви можете кардинально змінити свій образ, оскільки візуально довжина ланцюжка впливає на загальний вигляд. Наприклад, короткі моделі ідеально підійдуть для довгої та тонкої шиї. Довші моделі (до 50 см) пасуватимуть для образів із глибоким декольте. Можна купити ланцюжки до 60 см, що візуально витягують тіло.

Рекомендуємо обирати ланцюжки відповідно до власних параметрів та вподобань і тоді вони будуть гармонійно доповнювати будь-які ваші образи.

Де киянам придбати ланцюжок?

2

Компанія «Aurum» – одна з найкращих та найпопулярніших на сучасному українському ринку. «Aurum» пропонує киянам широкий асортимент різноманітних ювелірних прикрас. Усі вироби виготовлені з благородних та високоякісних металів, які відрізняються відмінною якістю, міцністю та надійністю. Більш того, всі прикраси є унікального та стильного дизайну, тому навіть найвибагливіший покупець вибере будь-який вибір відповідно до особистих смаків та побажань. 

На сайті ви знайдете широкий вибір ланцюжків, колечок, обручок, сережок, браслетів, підвісок, брошок та низку інших стильних аксесуарів. 

«Aurum» пропонує великий вибір стильних ланцюжків, різних розмірів, матеріалів та дизайнів. Варто відмітити доступну вартість усіх прикрас у наявності, лояльні умови покупки, якісну консультацію та допомогу при виборі, а також доставку в будь-яке місто України та можливість скористатися низкою акцій та знижок.

Саме тому ювелірна компанія «Aurum» є найкращим вибором киян, які шукають якісні та стильні прикраси.

Comments

.,.,.,.