Ботокс… в поміч від зморшків: як швидко киянкам вирішити проблему передчасного старіння обличчя

 

Чому шкіра обличчя старіє так швидко? Наука стверджує, в усьому винні зовнішні чинники, від яких найчастіше страждає саме ця частина тіла. А якщо це так, то й піклуватися про обличчя потрібно в першу чергу — берегти шкіру від надмірних доз ультрафіолету, холоду, не зловживати косметикою, стежити за її якістю …

Проте, не дивлячись на всі старання, маски та креми, зморшки все ж з’являються. Як бути, якщо весь арсенал зовнішніх засобів не допомагає?

Зовнішні засоби для видалення зморшок фікція?

Скажімо так, щоб видалити зморшки на обличчі, треба розуміти їх природу. Косметологія стверджує, що зморшки утворюються в різному віці (іноді й до 25 років!) і причини їх появи — зменшення колагенового шару та мімічна активність лицьових м’язів.

Виходячи з цього, зморшки ділять на вікові та мімічні. І тут змушені зауважити, що й у першому, й у другому випадку ефективність зовнішніх засобів вкрай невелика. А найнадійніший на сьогодні метод позбутися  мімічних зморшків —  уколи ботулотоксину або його аналогів.

Так, згідно зі статистикою, зараз кращі результати зі згладжування зморшок в Києві дають ін’єкції Диспорта та Ботокса.

Порада, якщо у вас з’явилися мімічні зморшки та вам важливо, як ви будете виглядати через кілька років, не чекайте, поки їх стане надто багато, звертайтеся за допомогою до косметологів і зробіть уколи ботокса. В іншому випадку проблема тільки посилиться й вирішити її буде набагато складніше.

Як з’являються мімічні зморшки?

Відзначимо, що мімічні зморшки на обличчі формуються першими, через діяльність однойменних м’язів, за допомогою яких ми висловлюємо емоції. У людей, які багато сміються, такі складки з’являються в куточках очей ще в ранній молодості. Згодом вони заглиблюються й в результаті ви виглядаєте значно старше, ніж насправді, а особливо це помітно у жінок.

Утворюються мімічні зморшки й в інших місцях — в куточках губ, між брів, на щоках.

Як працює Ботокс?

Основа Ботокса — ботулотоксин, речовина здатна паралізувати м’язові волокна в області його застосування. Тривалість дії такої ін’єкції — 6-12 міс.

Що дає знерухомлення м’яза? Він перестає сприймати нервові імпульси, відповідно не скорочується та перебуває тривалий час в розслабленому стані. По суті, м’яз “відключений” від міміки, проте, якщо це зроблено професійно, наприклад, в центрі лазерної косметології Лазерхаус, ваше обличчя залишиться “живим” і буде відбивати емоції. 

Фахівці нашої клініки знають, як рівномірно розподілити розтягування та стиснення шкіри по амплітуді мімічних м’язів, щоб вона не збиралася в певних точках, як це було у вас до ін’єкції.

лазерхауз

 

Comments

.,.,.,.