Топ-10 фільмів цієї осені або як киянам врятуватися від осінньої депресії

Осінь – пора, коли хочеться одягнути теплі, стильні шкарпетки, закутатися в ковдру, зігріватися чаєм або ж запашною кавою та переглядати улюблене кіно. Журналіст якиянин підготував для вас підбірку найкращих, пише “kyiv-trend.in.ua“.

  • «Опівнічне сонце»

У 17-річної Кеті рідкісне захворювання – загострена чутливість до сонячних променів. Кеті виходить з дому тільки вночі, приховуючи свою небезпечну хворобу від безтурботного коханого Чарлі. З самого дитинства Кеті Прайс змушена проводити дні безперервно в затемненій кімнаті. Зворушливу драму про підліткового кохання «Опівнічні сонце» зняв режисер Скотт Спір («Крок вперед 4»).

фото

  • «Солодкий листопад»

Мелодрама з Шарліз Терон і Кіану Рівзом – один з найбільш душевних та водночас трагічних фільмів. Історія взаємин цієї пари розгортається на тлі золотої осені. Успішний бізнесмен та рекламний агент, жертвує своїм особистим життям заради кар’єри. Але одного разу він знайомиться з жінкою на ім’я Сара, яка не схожа ні на одну з тих, з ким він раніше зустрічався. Як кохання жінки може кардинально змінити життя чоловіка, про яке він міг тільки мріяти. Їй вдається вирвати його з нудного потоку праці, показуючи як можна радіти життю простим речам.

  • «Осінь у Нью-Йорку»

«Ніколи не обіцяй вічної любові» вислів та принцип по життю головного героя фільму. Проте після зустрічі з прекрасною Шарлоттою Філдінг, він змінює своє світосприйняття та розпочинає жити по-новому. Історія кохання розпочалась після розлучення з колишнею обранкою, спогади з якою, він вмить стер зі свого життя. За всією романтикою ми можемо спостерігати на фоні золотої та теплої осені в Нью-Йорку.

фото

  • «1+1»

Багатий аристократ Філіп, котрий постраждав у результаті нещасного випадку, наймає в помічники людину, яка найменше підходить для цієї роботи, – молодого хлопця, який щойно звільнився з в’язниці. Незважаючи на те, що Філіп прикутий до інвалідного крісла, Дриссу вдається змусити Філіпа радіти кожному моменту. Спробувати смак життя наповну та цінувати все, що оточує. Хіба не потрібна така мотивація та натхнення саме цієї осені?

  • «За п’ять кроків до кохання»

Якщо не вистачає романтики та сліз від палкого кохання, то цей фільм точно для тебе. Історія про двох, які страждають на кістозний фіброз, який диктує жорстку умову:аби не знищити пересаджені їм донорські легені, закохані повинні знаходитися не ближче метра один від одного. Їм не можна навіть торкатися один одного. Але справжнє кохання не знає кордонів, і чим сильніші почуття, тим більша спокуса порушити правила …

фото

  • «Пізня осінь»

Історія про двох людей, які випадково зустрічаються в осінньому Сіетлі. Обоє з дуже не простою долею в житті. Вона – відбуває срок у в’язниці за вбивство чоловіка, та мала лише 3 дні свободи на похорон матері. Він – утікач з іншої країни, який відчуває себе чужаком у новому місті. Але у них було всього 72 години на знайомство та провести час разом. Які проблеми спідкали їх потім? Чи зустрінуться вони знову колись? Фільм для роздумів та цінування власного життя.

  • «Наркоз»

Ця кримінальна драма точно зацікавить тебе, якщо тобі подобаються інтриги, неочікуваний поворот подій в поєднанні любовної історії. Сюжет та сенс фільму сильний та глибокий на стільки, що глядач буде шокован від ситуацій, які відбуваються.

Історія про одного заможнього хлопця, який мав серйозні проблеми зі здоров’ям та готувався до операції на серці. Незадовго до цього він вирішив женитися на дівчині, з якою зустрічається рік. Під час операції, він розуміє, що щось йде не по плану. Та за декілька секунд до наркозу, почув розмову лікарів. В яких був намір його вбити, та заволодіти його статками. Як з цією ситуацією пов’язана його дівчина? Що трапилось після операції? Та чи вижив головний герой? Переглядай фільм «Наркоз» та дізнавайся найголовніше.

  • «Після»

Режисером фільму стала Дженні Гейдж, яка до цього випускала маловідомі проекти, але ця стрічка стала найпопулярнішої серед її робіт.

Саме той фільм, який переглядаєш та поринаєш у спогади першого кохання. Тесса Янг – молода дівчина, старанна студента з хорошими манерами та вихованням. Та брутальний Хардін Скотт, від якого всі юні красуні втрачають розум. Ці двоє такі різні, але ж протилежність так притягується.

Вони познайомилися в коледжі – це саме той час, коли потрібно насолоджуватися молодістю, вечірками та свободою відриватися з іншими студентами.

Спочатку дівчина не хотіла підпускати і близько такого відкритого до спілкування хлопця, проте його харизма не дала їй відступити.

У них розпочалось активне спілкування, згодом закоханість та нарешті палке кохання.

Проте, так тривало недовго. Чому Тесса хотіла припинити стосунки з Хардіном? Який конфлікт зруйнував таку романтичну та теплу пару?

фото

  • «Жовтневе небо»

Фільм заснований на реальних подіях.

1957 рік виявився особливо знаменитим для всього світу, так як в цьому році був запущений супутник в космос. Запустив його Радянський Союз.

Хомер Хікем народився в маленькому містечку Колвуд, на Західній Вірджинії. Ця новина про запуск супутника, його дуже вразила.

Хлопець дійсно захворів ідеєю космосу. Йому в голову прийшла божевільна ідея: спорудити власну ракету. Але звичайно без допомоги йому не обійтися. Йому стали допомогати троє друзів та, на диво, його вчителька зі школи.

На шляху у Хомера став його тато, який був проти цієї ідеї та взагалі не вірив, що син може працювати у такій сфері.

Проте завдяки силі духу та бажанню хлопця, все змінилося. Як? Чому? Що ще завадило запустити власну ракету? Дізнавайся у фільмі «Жовтневе небо».

  • Дім біля озера»

Напевно немає більш романтичної мелодрами як ця. Він – зневірений у житті архітектор. Вона – втомлена від самотності лікарка. Одного разу між ними зав’язується листування. Ці посилання вони кидають у загадкову поштову скриньку. І вже згодом розуміють, що проживають в одному будинку, але в різний час. Єдина їхня мрія, це побачити один одного, так як самотні, немають сім’ї та захлопочені роботою. Чому вони живуть в одному будинку, але в різний час? Чи зможуть зустрітися? Та які недуги спіткали на їхньому шляху? Дивовижний фільм про доросле кохання та самотність.

Comments