Користь антицелюлітного масажу

Все більшою популярністю серед клієнтів користується антицелюлітний масаж. Це ефективний союзник в боротьбі з «апельсинової скоринкою». Щоб зробити шкіру гладкою і бархатистою, потрібен антицелюлітний масаж в Києві. Дану процедуру можна зробити в салоні краси, вона має масу позитивних властивостей.

Переваги процедури

Кваліфіковані майстри зможуть «розбити» небажані відкладення. Це безпечний, неболючий процес, який допомагає тілу регенерувати. Крім цього суттєво покращується кровообіг, відновлюються обмінні процеси.

Процедура має масу позитивних властивостей:

  • зменшення «апельсинової кірки»;
  • зменшуються об’єми, знижується вага;
  • поліпшується робота лімфатичної, кровоносної систем;
  • масаж сприяє виведенню токсинів, шлаків;
  • шкіра стає більш пружною і гладенькою.

Перші результати після антицелюлітного масажу відчутні вже після кількох сеансів.

Центр естетичної медицини «Slim»

Целюліт проходить чотири стадії. На першій – він особливо не проявляється, тільки при натисканні. На другій стадії неприємна «апельсинова скоринка» добре помітна стороннім і без додаткового натискання. На третій стадії чітко простежується бугристість, нерівність шкіри, а на четвертій – його володар страждає від сильної набряклості, видно горбки і западини. В даному випадку при натисканні гостро відчувається біль, дискомфорт.

Саме тут, в центрі «Slim», жителі Києва зможуть зробити антицелюлітну процедуру, підтягнути шкіру, поліпшити фігуру. Фахівці комплексу підбирають індивідуальну методику, комплекс процедур. У будь-якому випадку, клієнт бачить результат.

Найбільшою ефективністю при боротьбі з целюлітом відрізняються наступні варіації. Це ручний антицелюлітний, лімфодренажний масаж, пресотерапія, антицелюлітне обгортання.

Подібні методики спрямовані на проблемні зони тіла, клієнт вже через кілька процедур бачить позитивний результат. Курс і його тривалість підбираються індивідуально. Все залежить від ступеня проблеми, в середньому потрібно 7-12 процедур.

Щоб мінімізувати прояв целюліту, необхідно скорегувати раціон харчування. Крім цього необхідно зайнятися фізичною активністю і позбутися шкідливих звичок. Кияни зможуть позбутися целюліту в центрі естетичної медицини «Slim», попрощайтеся з ненависної «апельсинової кіркою».

Користь антицелюлітного масажу

Comments

.,.,.,.