Робота для всіх, на будь-який смак і колір.

OBYAVA.ua знайшла топ-7 вакансій, де заробітна плата становить від 40 тисяч гривень для людей, готових приступити до роботи вахтовим методом. На вибір надаються різні вакансії, починаючи з робочих спеціальностей, аж до головного бухгалтера, пекаря і багато інших.

В Одесі, на роботу вахтовим методом (45/45), потрібен пекар. Кандидат розглядається з досвідом роботи на великих підприємствах від трьох років. Наявність санітарної книжки обов’язково. Заробітна плата – від 40 до 60 грн. у місяць.

Обов’язковою вимогою до кандидата є знання рецептури і технології виробництва хлібопекарських напівфабрикатів, кондитерських, борошняних, а також хлібобулочних виробів з різних видів тіста. Кандидат повинен вміти користуватися технологічними картами. Роботодавцем надається спец. одяг, а також забезпечуються комфортні умови для проживання і навчання. Також кандидату надають пільгове харчування і доставку до робочого місця за свій рахунок в межах Одеси або району.

У Дніпродзержинську потрібно для роботи інженер-технолог з холодного штампування. Заробітна плата для кандидата пропонується від 42 тис. гривень і остаточно встановлюється за результатами співбесіди. Можлива робота вахтовим методом 60/30.

Одним з головних вимог для роботи, роботодавець виділяє – знання процесу холодного листового штампування. Кандидати розглядаються з досвідом роботи технологом штампувального виробництва не менше 5 років. Обов’язки працівника: розробляти і підтримувати у виробництві технологічні процеси, перевіряти документацію на технологічність, контролювати технологічну дисципліну. Графік роботи – п’ять на два, з 8.00 до 17.00 годин.

У кривому Розі на постійну роботу потрібен головний геолог. Досвід роботи від трьох років. Заробітна плата становить від 40 до 55 тис. Гривень. В обов’язки майбутнього співробітника будуть входити: керівництво геологічної діяльністю організації, розробка основних напрямків і контроль якісного і своєчасного виконання робіт по геологічному вивченню надр і надрокористування. Житло надається роботодавцем.

У Житомирі потрібен працівник на посаду співробітника-ремонтника. Пропонується заробітна плата від 40 тис. Гривень. Є можливість працювати вахтовим методом, за вибором кандидата 60/30 днів або 45/15 днів. Роботодавцем надається спец. одяг, харчування, а також проживання в кімнатах по 2 людини. Кімнати з усіма зручностями. Розглядається кандидат з досвідом роботи не менше одного року.

У Кременчуці на машинобудівний завод потрібно токар. Досвід роботи обов’язковий. Робота здійснюється вахтовим методом 60/30 днів, з можливістю заробити за вахту від 50 тис. грн. Роботодавець надає безкоштовне проживання, а також компенсацію вартості квитків в одну і іншу сторону. Доставка до місця роботи здійснюється корпоративним транспортом. Є можливість прийому іноземних громадян.

У Броварах, в зв’язку з розширенням логістичного комплексу потрібні комплектувальники. Досвід роботи не обов’язковий. Заробітна плата від 40 тис. грн. за вахту. Обов’язки співробітника: збирати замовлення для подальшої відправки покупцеві за допомогою електронного терміналу, а також виконання роботи в складському комплексі. Роботодавець забезпечує житлом і гарантує компенсацію вартості квитків в першу зарплату.

У великий агропромисловий холдинг в Херсонській області потрібен головний бухгалтер. Заробітна плата варіюється від 40 до 50 тисяч гривень. Розглядається кандидат з досвідом роботи головним бухгалтером від 5 років, а також досвідом проходження аудиторських та податкових перевірок, умінням працювати з великою кількістю документів.

Обов’язками співробітника будуть: ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку, податкове планування. Треба буде керувати відділом з 10 чоловік. Роботодавцем гарантується надання житла.

Є можливість проходження навчання перспективних співробітників за рахунок компанії, програми підвищення кваліфікації.

Comments

.,.,.,.