На каву з книжечкою: у Києві відкриється унікальне арт-кафе

Незабаром наша столиця обзаведеться ще однією культурною локацією. Йдеться про арт-кафе – неймовірно трендовий нині варіанті відпочинку для культурних гурманів. Арт-кафе відкриють в одному з найбільш відомих книжкових магазинів Києва. Про це повідомляє kyiv-trend, з посиланням на портал столичних новин kiev.vgorode.

Повідомляється, що вже в поточному році комунальне підприємство “Міський магазин” Київської міської державної адміністрації, має намір провести в книжковому магазині “Сяйво книги” повну реставрацію. Реставрація торкнеться і підвальних приміщень, які, як повідомляється, нині пустують. Саме в них, за попередніми даними, з’явиться новий культурний заклад.

Передбачається, що арт-кафе, зважаючи на зручну локацію в центрі столиці і оригінальну концепцію, стане популярним серед киян і гостей столиці. Саме тут можна буде провести бізнес-зустріч, презентацію або будь-який інший культурний захід, а також в спокійній творчій обстановці почитати   цікаву книгу з чашечкою ароматної кави.

За словами директора КП “Міський магазин” Андрія Андрущенка, ідея організації арт-кафе виношувалася тривалий час. А виникненню ідеї посприяв оригінальний антураж самої книгарні. Вражає і те, що всі витрати на реставраційні роботи бере на себе КП “Міський магазин”. Тому, проект не вимагає фінансування з фондів міського бюджету.

Важливо, що будівля, про яку йдеться, належить до культурної спадщини Києва. Це пам’ятка архітектури місцевого значення. Тут, свого часу, проживала ціла плеяда відомих письменників, діячів науки і культури. А книжковий магазин “Сяйво” був культурним притулком для багатьох киян в 1950-60-х рр. Саме тут організовувалися зустрічі з відомими письменниками. За словами Андрія Андрущенко, в “Сяйві” можна було запросто отримати автограф Остапа Вишні, Андрія Малишка, Максима Рильського та інших відомих письменників.

Comments

.,.,.,.