Бебісіттери від мерії: в Київраді працює спеціально обладнаний дитячий простір

Як відомо, вже півтора місяці на першому поверсі будівлі Київської міської ради працює «дитяча кімната», де можуть залишити своїх малюків відвідувачі мерії, а також персонал і депутати Київради. За час існування кімнати її гостями стали 36 діток, – повідомляє kyiv-trend, посилаючись на офіційний сайт Київради.

Повідомляється, що 20 березня на засіданні Комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї молоді та спорту, депутати проголосували за низку правил, які регулюють порядок функціонування дитячої кімнати в Київраді. Передбачено, що дитяча кімната працює на безкоштовній основі без надання послуг з харчування та медичних послуг. Кімната орієнтована на дітей від 3 до 7 років. Втім, гостями можуть стати і дітки молодшого віку, проте їх перебування тут дозволяється тільки в присутності одного з батьків. Максимальний час, проведений в дитячій кімнаті Київради не повинен перевищувати трьох годин. За інформацією мерії, дитячий простір вийшов зручним, функціональним і отримує хороші відгуки від батьків, так як дозволяє останнім ефективно використовувати свій час, вирішувати ділові питання, а для працівників мерії – це своєрідна паличка-виручалочка в разі, коли треба і на роботу йти, і дитину ні з ким лишити.

Дитячий простір приймає маленьких відвідувачів в робочі дні – з понеділка по п’ятницю, з 9 години ранку. До питання забезпечення безпеки малюків мерія підійшла відповідально. Тому, для того, щоб залишити дитину в дитячій кімнаті, батькам необхідно пред’явити документ, що засвідчує їх особу, а також свідоцтво про народження дитини. Крім того, необхідно заповнити спеціальний бланк заявки із зазначенням дати і часу перебування дитини в дитячій кімнаті мерії.

Як зазначає депутат Київради Юлія Лобан, практика створення дитячих просторів в офіційних установах характерна для багатьох прогресивних країн, оскільки дозволяє батькам поєднувати роботу і виховання дитини.

Comments

.,.,.,.