Під Києвом відкриють пам’ятник Кузьмі Скрябіну: вже відома точна дата

Пішов п’ятий рік з дня трагічної загибелі лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, відомого в народі, як Кузьма Скрябін. Як показав час, Андрій був з тих людей, життя яких не обмежується земним існуванням. Його пісні, розтягуються на цитати, його висловлювання й коментарі слугують дороговказом для багатьох українців у важкі часи. Його обожнювала молодь, а він був одним з тих нечисленних кумирів, які здатні привити підростаючому поколінню справжні людські цінності, засновані на ідеях честі, гідності і правди. Він був дещо епатажним і не схожим ні на кого.

Пам’ять про Кузьму залишилася в серцях багатьох українців. Про нього знімають фільми, пишуть книжки-спогади, на його честь влаштовують концерти і тематичні творчі вечори.

Як нещодавно стало відомо kyiv-trend.in.ua, незабаром під Києвом планується зведення пам’ятного монументу на честь Кузьми Скрябіна. Про це стало відомо з офіційної сторінки колишнього голови Києво-Святошинської державної адміністрації Олександра Тигова у соціальній мережі Фейсбук.

В дописі йдеться, що робота з підготовки до встановлення пам’ятника Кузьмі вже розпочалася. А його відкриття заплановане на  17 серпня 2019 року. Дата символічна, адже цього дня Кузьмі виповнився б 51 рік.

Майбутню локацію вже також визначено – пам‘ятник буде встановлений у Києво-Святошинському районі на межі сіл Софіївська Борщагівка та Святопетрівське. Більш того, тут планується створення цілої алеї пам’яті Скрябіна.

Нагадаємо, що раніше, у столиці вже створили місце пам’яті Кузьми. Ще у 2015 році, у парку «Позняки», що на Харківському масиві, з’явилась перша всеукраїнська Алея «Патріотів», названа на честь Кузьми Скрябіна. Кузьма був знаним патріотом. Тож до кожного висадженого на алеї дерева була прикріплена невелика табличка з висловлюваннями і цитатами з пісень Андрія Кузьменка.

 

 

Comments

.,.,.,.