У Києві очікується поява інноваційного музею науки

Одне з найбільш пам’ятних шкільних вражень – це добровільно-примусові екскурсії, зокрема – походи в музеї. Великі і маленькі, пафосні і геніальні в своїй простоті, цікаві для всіх або тільки для захопленого екскурсовода … Музеї – це традиційна частинка нашої інтелектуальної культури і можливість долучитися до сакрального.

У найближчі 3-5 років, Київ може поповнитися ще однією музейної пам’яткою.

За інформацією kyiv-trend.in.ua в столиці планується створення першого в Україні унікального інтерактивного музею науки. Концепція нового музею буде істотно відрізнятися від традиційних експозицій під начищеним склом. Планується демонстрація вітчизняних і світових наукових досягнень і відкриттів в області фізики, хімії, астрономії, біології та ін. в абсолютно новому – інтерактивному – форматі. Будуть представлені як постійні, так і тимчасові експонати.

Крім того, інноваційний науковий музей буде оснащений сучасними експериментальними лабораторіями, де кожен відвідувач зможе на власні очі переконатися в можливостях сучасної науки. Особлива ставка тут робиться на можливість додаткової освіти школярів, безмежна цікавість яких тут буде цілко і повністю задоволена.

Майбутній музей претендує на статус ультрасучасного, а тому, в його проекті закладений простір для проведення тематичних заходів, зони відпочинку, кафе тощо. Таким чином, музей може стати як майданчиком для освітніх івентів, так і місцем приємного та корисного відпочинку для всієї родини. До слова, тут буде передбачена можливість проведення літніх наукових таборів для дітей та молоді. Не погана альтернатива тусовкам, чи не так?

Очікується, що завдяки такій багатогранній концепції, музей зможе залучити велику кількість відвідувачів. Адже тут можна буде не тільки уму-розуму навчитися, але і приємно, а головне, з користю, провести час.

Грандіозність проекту підтверджує і те, що експозиція музею буде охоплювати більш ніж на 10 тисяч квадратних метрів. Музей розташується на території ВДНГ.

За попередніми даними, ціна питання на сьогодні становить 16 873 млн. євро. А ось вартість вхідного квитка – теж цілком собі європейська – близько 10 євро. Однак, при належній підтримці держави, ця сума може бути істотно меншою.

Comments

.,.,.,.