Що таке сервіс за підпискою?

Експерти автомобільного транспорту стверджують, що до 2025-го року 16 млн автомашин в Сполучених Штатах Америки і Європи будуть доступні за підпискою, при цьому кожна п’ята машина буде новою. Що це таке «машина за підпискою» і чи скоро цей новий сервіс завоює Україну, дізнавався Kyiv-trend.in.ua.

«Car subscription» – володіння автомобілем по підписці з можливістю змінювати авто. Клієнт, укладаючи договір із сервісним центром, платить за реєстрацію і кожен місяць вносить фіксовану суму. У вартість внеску входить: страховка, технічне обслуговування машини та сервіс під час проблем на дорозі, іноді обумовлюється пункт про те, що при достроковому розірванні договору клієнт повинен виплатить вказану суму.

При реєстрації клієнта просять надати інформацію про себе: кредитну історію і водійський стаж. Всі  дані ретельно перевіряються.

Ті ж експерти стверджують, що сукупна швидкість зростання світового ринку послуг із підписки автотранспорту в 2018-2022 роках складе 71,4%. Цільова група такого сервісу – мілленіали, люди з 1983 по 2000 роки народження, тобто ті, кому сьогодні від 35 років до 20.

Чому? Мілленіали не збираються обростати речами, вони рухливі, багато подорожують, працюють віддалено і все частіше вибирають оренду або підписку, а не покупку – житла, мобільних телефонів, автомобілів. Для них головне, щоб річ була корисна тут і зараз.

Є ще один аргумент, який заслуговує на увагу, автомобіль перестав бути статусною річчю. Їх вражають новими технологіями. Про безпілотні авто ще тільки точаться розмови, але якщо вони зайдуть на автомобільний ринок, у сервісів по підписці перспективи є. Вони чітко проглядаються.

Культура використання автомобіля за підпискою тільки розвивається. Але експерти GR Capital вважають, що в 2019-му році в Україні підписка на авто ще не стане масово доступною, але компанія готова інвестувати в цей напрямок сервісних послуг.

Comments

.,.,.,.