У столицю привезли унікальну каву

Найбільше за все каву полюбляють у Львові та Києві. Та саме у столиці традиція пити каву дійшла до якогось фешенебельного культу. У нас кава, звісно не стала символом міста, як на західній Україні, але міцно втрималася у житті простих киян. “На каву” запрошують подругу поділитися останніми новинами, кличуть на побачення та ділові перемовини. Нещодавно у столицю завезли унікальний сорт кави, якого зараз лишилося менше 700 кг. 

Що це за диво кава і де її можна скуштувати – читайте на Кyiv-trend.in.ua.

В Україні каву п’ють з 16 століття. Назва пішла з турецької, але була трансформована на український лад. Цікаво, але спочатку українці вірили, що саме цей напій допомагає вилікувати ряд хвороб. Відомо, що по території нашої країни вона поширилася саме після походів Богдана Хмельницього. Смак настільки полюбили, що за відсутності зерен каву фальсифікували цикорієм та ячменем.

Арабіка specialty світлої та свіжої обсмажки з’явилася у мережі One love coffee зовсім недавно. Мандрували зерна до України з Перу. Назва цих сортів Peru La Lima та Peru Nueva Tierra de Canan.

Придбали каву на аукціоні Cup of Excellence, що неначе ще раз підкреслює її довершеність. 

Власники кав’ярні розповідають, що новий сорт – справжня знахідка. Річ у тім, що його не можна замовити у традиційного поставника в Україні. Не продається вона і закордоном у роздріб та гуртом. Цю каву дають скуштувати тільки на чемпіонатах та конкурсах. 

Її смак – дуже насичений, але у ньому немає гіркоти. Зерна дають присмак скоріше ягід, аніж традиційної кави. Власники кав’ярні першими оцінили і настільки полюбили нові Південноамериканські сорти, що навіть провели дегустацію для всіх гостей кав’ярні. 

Наразі пройшов майже тиждень, з того часу, коли унікальний сорт кави з’явився в Україні. Відвідувачі вже його оцінили. 

Comments

.,.,.,.