«Сфоткала?»: Київські арт-об’єкти, біля яких потрібно зробити селфі

Kyiv-trend.in.ua час від часу розповідає про нові арт-інсталяція, які з’являються в Києві. Вони приваблюють киян та гостей столиці своєю незвичністю. Біля таких арт-об’єктів багато хто любить «селфонутися». Пропонуємо своїм шанувальникам добірку цікавих інсталяцій, що з’явилися останнім часом, раптом і читачам цього поста захочеться на їх фоні зробити селфі.

10-го березня минулого року столична швейна компанія напередодні Міжнародного дня швейних машинок біля свого офісу «виростила» на металевому дереві п’ятнадцять швейних машинок. Всі вони ручні старі, висять в трьох метрах від землі, а біля підніжжя дерева стоїть старий ножний Singer і стільчик.

Знаєте щось про статуї Моаї? Вони знаходяться на одному з найбільш ізольованих населених островів в світі. Однак їх тепер також можна побачити в Києві. Три гігантські голови зручно розташувалися біля парку «Перемога» (Дніпровський р-н) на «трикутнику». Найбільша інсталяція – 3 м, найменша – 1,7 м. Вони виготовлені з металевої конструкції, яка заповнена декоративним камінням червоного і білого кольору.

На Співочому полі в 2017 році встановили арт-об’єкт «Щаслива сім’я – майбутнє країни». Він був презентований в рамках Міжнародного благодійного фонду «Україно! Я за тебе!». Автор об’єкта – скульптор Олесь Башук.

А в київському ботсаду ім. Гришко відкрилася у 2018 році алея за мотивами знаменитої саги «Зоряні війни». Там же є і бетонна статуя знаменитого майстра Йоди. Скульптура наймудрішого магістра джедаїв, за словами організаторів проекту, дасть змогу кожному гостеві «підзарядитися» позитивом і силою.

У 2018 році в Києві з’явилася ще одна незвичайна фотозона з амуром. Арт-інсталяцію встановили до Дня святого Валентина (біля парку «Перемога») в Дніпровському районі. Величезний напис «AMOUR» з фігурою озброєного луком ангела встигла стати улюбленим місцем для фотосесій молодят.

У Куренівському парку завжди можна присісти на незвичайну лавку у вигляді метелика. Ми не полетимо, а зробити яскраве фото і на мить уявити себеметеликом – зможемо.

Comments

.,.,.,.