“Я проти всього”: який гурт наробив галасу під час відбору на Євробачення

Кyiv-trend.in.ua слідкує за останніми подіями на національному відборі на пісенний конкурс Євробачення. Нагадуємо, цього року учасники будуть змагатися в Ізраїлі. 

Хто запам’ятався сьогодні найбільше і наробив галасу – читайте далі у матеріалі. 

Гурт “ЦеШо” запам’ятався сьогодні найбільше через свій нестандартний стиль виконання, костюми та головне – пісню, яка розповідає про ненависть. 

Театрально-музичний проект Влада Троїцького назвав повний сарказму трек “Ненависть”, про що власне і співає. Основою пісні, судячи з усього, стало відображення сучасного суспільства, в якому так популярні критика, радикалізм і упередження.

Музиканти вийшли у півфінал, а їх пісню слухачі назвали майже геніальною. Вразило наповнення, адже тут співають про найголовніші проблеми суспільства. Акомпанування – відповідне. На сцені зібрався міні-оркестр: дівчата грають на віолончелі та акордеоні, позаду – барабани. 

Імідж у групи – відповідний. Музиканти вдягнуті у жовті костюми, які нагадують більше робочу форму, ніж дівчачий одяг. На головах вдягнуті смішні шапочки. 

У мережі припустили, що через текст у музикантів немає шансів потрапити на головний пісенний конкурс Європи через те, що гурт висловлює абсолютно сміливі думки. 

Формат відомого конкурсу передбачає пісні про любов, мир та щастя. Проте, траплялися і виключення. Наприклад, гурт “Лорді” з Фінляндії підкорив публіку костюмами монстрів, а минулого року переможницею стала пісня-маніфест всім стереотипам. 

До речі, під час проведення конкурсу у Швеції, організатори вирішили посміятися над традиційним наповненням програми Євробачення. Ведучі та артисти спародіювали головні хіти, які були переможцями минулих років. Саме тому, під час підрахунку голосів з екранів звучала “ідеальна пісня”, яка б точно перемогла на конкурсі.

Comments

.,.,.,.