Переможниця Євробачення зняла кліп у Києві

Вона підкорила своїм вокалом абсолютно всю Європу. Її нестандартний стиль виконання пісень одразу поділив слухачів на дві категорії: ті, що були у захваті від нетипової співачки, яка наче зійшла з анімованих кадрів японських мультиків, і тих, що засудили виступ і назвали її пісню “квохтанням”.  Не менше з тим, завдяки Нетті Барзілай Ізраїль вкотре здобув перемогу на пісенному конкурсі. 

Виявилося, що співачка нещодавно зняла кліп у Києві. Що з цього вийшло – читайте на kyiv-trend.in.ua

У кліпі мандрує містом рожевий носоріг, а ще можна побачити величезну голову самої співачки. Абстрактний кліп знімали у грудні минулого року. 

На відео можна побачити Дарницький міст, бульвар Вернадського та бібліотеку Вернадського.

У кліпі дивують образи: рожевий носоріг – очевидно асоціює з собою співачка, адже щось схоже з цією твариною є у її сукні та прикрасі на голові. Загалом весь кліп витриманий у рожевому і дуже дівчачому стилі. 

За сюжетом Нетта у грі виходить заміж, але чи то система дає збій, чи то так і задумано, з-під вінця тікає її наречений. Проте, дівчина не збирається засмучуватися: вона впевнено буде переслідувати його київськими вулицями.

На відео можна побачити навіть міську електричку, а в кінці кліпу Дарницький район буде зникати за допомогою комп’ютерної графіки під величезною рожевою жуйкою. 

Іноземні артисти дуже полюбляють Київ, як локацію для зйомок. 

Причина тому очевидна – ціна оренди камер, вартість робіт персоналу. Для порівняння, у США, аби зняти чи то фільм, чи то кліп, потрібно мати не менше 1 мільйону доларів. Тільки, щоб орендувати одну камеру потрібно буде не менше 80 тисяч доларів, адже потрібно спочатку заплатити ціну оренди, а у завдаток лишити повну вартість обладнання. У Києві ж, потрібно лишити документи у завдаток та взяти всі необхідні пристрої.

Comments

.,.,.,.