Лялькова тусовка року

Якщо у Вас золоті руки, якщо Ви майстриня-рукодільниця, якщо Ваша душа лежить до творчості, а творчість втілюється у створенні ляльок і оригінальних іграшок – Вам сюди!

5-7 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру м.Києва відбудеться знакова для творчого життя нашої країни подія – XІХ Міжнародний конкурс «Модна Лялька, сезон весна 2019» в рамках експозиції XIX Міжнародного салону авторських ляльок та ведмедиків Тедді «Модна лялька». Згідно з даними сайту kyiv-trend.in.ua проект зібрав під одним дахом ідеї майстрів з України та інших держав, серед яких авторські колекційні ляльки, іграшки і, звичайно ж, ведмедики Тедді, виконані в різних техніках.

Саме в рамках такого заходу в Нью-Йорку вже понад півстоліття тому в 1959 році впевнено заявила про себе нині всесвітньо відома довгонога лялька Барбі, а її «мама» – Рут Хендлер – увійшла в історію як творець ляльки-легенди. Так що, припиніть складати свої творіння в громіздкі комоди, дайте вашим лялькам побачити світ!

Особлива вимога до учасників виставки 2019 року – застосування у своїх художніх роботах елементів коралового кольору (Living Coral), офіційно визнаного корпорацією Pantone кольором поточного року. Усі авторські конкурсні роботи повинні бути представлені із зазначенням оригінальної назви виробу, техніки виконання та матеріалів.

Для майстрів-лялькарів – це унікальна можливість не тільки заявити про себе, а й поділитися досвідом з колегами, встановити міцні ділові зв’язки, відкрити нові можливості. Для всіх інших – потужне джерело естетичної насолоди, дитячого захоплення і дорослої сентиментальності (мабуть, в світі немає людини, серце якої б не тремтіло при вигляді ведмедиків Тедді). В рамках виставки на вас чекають майстер-класи з виготовлення ляльок від іменитих майстрів, розіграші з призами, і, звичайно ж, сам конкурс «Модна лялька», переможці якого будуть визначені у восьми номінаціях. Кращі на думку компетентного журі будуть нагороджені дипломами та призами від спонсорів заходу, а також можливістю отримати особливий іменний виставковий стенд на Міжнародному салоні авторських ляльок та ведмедиків Тедді «Модна лялька» – 2020.

Не пропустіть свій шанс: вдихніть у свою творчість життя, заявіть світові про себе!

 

 

 

Comments

.,.,.,.