Дo столиці їде відома балетна трупа

За один вечір вони намагаються показати до 4-х балетних постановок. У складі їх команди працюють 5 найкращих хореографів сучасності.  13 квітня в МЦКМ Жовтневий виступить трупа Нідерландського Танцювального Театру – NDT 2. Чим збирається вражати танцювальний колектив – читайте на Кyiv-trend.in.ua

Історія Нідерландського танцювального театру (NDT) почалася в середині минулого століття, і за 59 років учасники театру перетворили його в національне надбання країни.

Зараз театр знаходиться в місті Гаага, але щороку гастролює по світу, представляючи свої постановки в Європі, Азії, США та Австралії. Щорічно його спектаклі відвідують понад 115 000 глядачів.

На сьогодні у репертуарі танцюристів понад 600 постановок. Історії митці намагаються тут розповідати не просто мовою танцю, а включати у виступи різні декорації, грати зі світлом, відкидати традиційні канони музичного супроводу та намагатися створити на сцені комплексне візуальне мистецтво. 

Окремо слід звернути увагу і на танцювальні жанри. На відміну від традиційного балету, тут намагаються поєднати класику та сучасність. 

Танцювальні постановки буквально балансують на грані жанрів. За словами креаторів театру, за сезон вдається розробити чи вдосконалити якийсь певний танцювальний напрям. Члени театру вважають, що так вони роблять внесок у розвиток танцю загалом. 

Слід відзначити і режисера NDT.

Українців планують здивувати неймовірно ніжною постановкою Simple Things. Її створив легендарний голландський хореограф Ханс Ван Манен. Він присвятив 35 років танцювальному мистецтву. І на його рахунку якого 120 балетів. Половина з них саме для молодого театру.

Більшість робіт отримали високі нагороди, і навіть королева Нідерландів вручила режисеру лицарський орден Оранських-Нассау.

Comments

.,.,.,.