Новий “карантинний” хіт від Jerry Heil

Українська співачка Jerry Heil написала нову пісню під назвою #Нінадонтстрес, у якій були задіяні випадкові люди, розповідає “Kyiv-trend.in.ua”.

Киянка Яна Шамаєва у соцмережі інстаграм анонсувала свою нову пісню, у якій приспів заспівали випадкові люди, що зайшли у прямий ефір співачки. Повна пісня вийде на платформі ютуб у найближчій час.

Яна заявила, що такого ще ніхто не робив, так би мовити перфоменц у зв’язку з нинішніми подіями у світи. Гарна задумка для підтримки населення під час карантину.

Доки люди нудьгують вдома багато блогерів та відомих людей намагаються спілкуватися зі своїми фанатами у прямому ефірі соцмереж, а також самі люди придумують нові челенжі та приколи.

Очікуємо нову пісню Jerry Heil невдовзі. Можливо, це буде ще один хіт співачки, як наприклад минула пісня “Охрана Отмена”, завдяки якій молода, талановита і екстравагантна Яна прославилась на всю Україну и заполонила всі радіохвилі. 

Отже не нудьгуйте вдома, придумайте щось нове й креативне доки у вас є вільний час. Та головне дбайте про своє здоров’я, дотримуйтесь правил гігієни та поведінки у громадських місцях.

Comments

.,.,.,.