Дмитро Комаров розповів, що буде з туристичною телепередачею “Світ навиворіт” під час карантину

Киянин Дмитро Комаров, ведучий передачі “Світ навиворіт” дуже чекає коли відкриються кордони, розповідає “Kyiv-trend.in.ua”.

Ведучий програми на каналі 1 + 1, Дмитро, в своїх соціальних мережах заявив що більшу частину матеріалу відзнято до початку епідемії, тому глядачі зможуть дивитися улюблену передачу і під час карантину.

Нагадуємо, що країна нинішнього сезону передачі “Світ навиворіт” – це Китай, Комаров встиг повернутися в Україну до спалаху епідемії, і сказав, що в Китаї у нього залишилося багато знайомих, які інформують його про новини та повернення до колишнього життя.

Також поспілкувавшись з китайським народом Дмитро, посилаючись на їх досвід, порадив українцям в якості профілактичних заходів протирати телефон спиртом, в громадських місцях знаходитися в масці або респіраторі, а відвідуючи супермаркети обов’язково використовувати рукавички.

Ці прості, але ефективні методи можуть значно вплинути на поширення вірусу. Також Дмитро показує все на особистому прикладі на своєму ютуб каналі. Адже, з 14 березня Київ знаходиться на карантині, для уникнення поширення вірусної інфекції COVID-19.

Так, що програма “Світ навиворіт” буде виходити в звичайному режимі, і радувати всіх шанувальників і на карантинні. Якщо ви не знаєте, чим можна зайнятися, крім переглядів улюблених передач і ютуба, надаємо вам підбірку занять на дому.

Згадайте ваші старі захоплення, це може бути малювання, шиття, бісер, можливо, ви захоплювалися редагуванням фотографій раніше. Займіться саморозвитком, зараз багато безкоштовних онлайн курсів в різних сферах діяльності.

Ви можете зробити те, до чого раніше не доходили руки: прибирання в квартирі або перестановка, упорядкування речей в гардеробі або в кухонних шафах. Головне, не впадайте в депресію через зміни розпорядку життя, налаштовуйтесь на правильний лад і все буде добре. 

Comments

.,.,.,.