Як обрати вдалий смартфон

На сьогоднішній день в світі випущена така кількість телефонів, що вибір покупки для людей стає все більш важким. Якщо подивитися на їх зовнішній вигляд, різницю в ціні, а ще врахувати мінімальні технічні характеристики, які впливають на швидкодію, то здається, що така задача непосильна для простих покупців. Що обрати? Придбати айфон 7, який вже вважається старенькою моделлю, чи віддати перевагу більш дешевим, але новим брендам?

Що важливо?

При виборі телефону набагато важливіше не те, як він виглядає, а те, як працює. Саме технічні характеристики і впливають на ціну модного гаджету. Але не завжди варто гнатися за найдорожчим варіантом, оскільки в деяких випадках переплачувати не варто.

Звернемо увагу на найголовніші критерії при виборі смартфону:

 1. Подумайте спочатку, навіщо він вам потрібен. Що саме ви збираєтесь з ним робити – тільки розмовляти по телефону та переписуватися в месенджерах, серфити по інтернету, робити безліч фотографій та знімати відео, грати в іграшки, слухати музику тощо. Деякі недешеві моделі айфон можуть навіть замінити невеликий комп’ютер по своїй функціональності. Але і коштувати вони будуть не мало. Для простих щоденних завдань підійдуть навіть дешеві моделі китайських виробників. Так що тверезо оцініть навантаження на смартфон.
 2. Фотокамера – сьогодні є чи не найбільш популярним функціоналом в мобільних телефонах. І щоб привернути увагу покупців, виробники стали нав’язувати їм не завжди потрібні деталі. Наприклад, сьогодні в багатьох моделях є одразу декілька об’єктивів. Але це не завжди означає їх хорошу якість. Краще завчасно порівняти зроблені фотографії в оглядах користувачів різними телефонами та проаналізувати, чи є зміст переплачувати за непотрібні мегапікселі, які в реальності не проявлять себе.
 3. А ось на що дійсно варто звернути увагу, так це на потужність батареї. Щоб її заряду вистачило на декілька рівнів гри, або тривале спілкування з друзями, або навіть на якісь робочі моменти, ємність акумулятора не повинна бути меншою 4000 мАч, а краще більше. Чим сильніше батарея, тим довше не доведеться її заряджати, що в час постійного користування гаджетами неймовірно важливо. І на це грошей шкодувати не варто.
 4. Об’єм пам’яті також важливий. І хоч для більшості користувачів достатньо буде 4-6 ГБ, іноді є зміст обрати модель більш об’ємну, щоб на ній без проблем вмістилися всі ваші фотографії, сімейні відео та улюблені пісні. Якщо сумніваєтесь, чи знадобиться вам додаткова оперативна пам’ять в телефоні, поцікавтесь, чи є вільний слот для встановлення карти пам’яті на той випадок, коли її знадобиться збільшити.

Різні дрібниці

Не варто забувати і про те, що телефон повинен бути приємним для самого власника. А значить, розібравшись з технічними характеристиками і ціною можна приступати до вибору інших деталей.

Так, сучасні телефони можуть навіть відрізнятися:

 • роз’ємом для навушників;
 • їх розміром;
 • гучністю музики;
 • можливістю підключення різних аксесуарів та гарнітури;
 • відтінками та розміром корпусу;
 • формою;
 • зручністю монітору та навігації тощо.

Якщо ви плануєте користуватися ним не один рік, то варто продумати різні дрібниці, щоб телефон дійсно виявився зручним в експлуатації.

Изображение удалено.

 

Comments