Все про головні заходи в Києві на новорічні та різдвяні свята

Свята все ближче. Це відчувається в усьому: оживити суєтою в торгових центрах, тематиці мережевих листувань, бурхливої ​​підготовкою до корпоративів, пошуком карнавальних костюмів для дітей і школярів. Готуються до них Київська міська державна і районні столичні адміністрації. Kyiv-city дізнавався, як в столиці пройдуть новорічні та різдвяні свята. У цифрах картинка така: в місті пройде близько сімдесяти різних акцій і концертів, три тематичних вистав для дев’яноста тисяч глядачів від 3 до 14 років, понад двісті подій всіх без винятку районах міста.

Тепер даємо більш детальну інформацію.

15 грудня о 17:00 парад оркестрів на вулиці Сагайдачного, відкриття новорічного свята і ярмаркового містечка на Контрактовій площі, прикрашені мотивами творчості Марії Примаченко, всесвітньо відомої народної художниці.

19 грудня, День Святого Миколая На Софійській площі урочисто запалять головну новорічну ялинку, неповторну і особливу і запустять навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому поїзд бажань «Полярний Експрес». Володимирський проїзд прикрасять грандіозні світлові конструкції у вигляді великих сніжинок, які будуть висвітлювати дорогу і створювати романтичний настрій. О 20:00 стартує масштабний мистецький проект «Зимова« Країна мрій »на Лівому березі» разом з ГО «Країна мрій» і особисто Олегом Скрипкою: буде п’ять гала-концертів, резиденція Святого Миколая, дитяча зона в приміщенні Міжнародного виставкового центру, атракціони, танцювальні сети і безкоштовний казковий різдвяний мюзикл «Лускунчик: війна і мир».

21 грудня на Співочому полі стартує Цитрусовий фестиваль, триватиме до 13 січня.

7 січня Великі Різдвяні святкування: концерт, масова коляда, частування кутею і традиційне Хода звіздарів по Андріївському узвозу і колядування з усіма поблизу ялинки на Контрактовій площі. У сквері же поруч розташується Резиденція Святого Миколая.

КМДА потурбується про те, щоб привітання і увагу отримали всі діти міста, особливо діти пільгових категорій, діти переселенців і діти, батьки яких загинули, отримали поранення або зараз знаходяться в зоні проведення операції об’єднаних сил. Для них заплановані благодійні вистави та подарунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У процесі організації святкувань особливу увагу буде приділено створенню відповідних умов для людей з інвалідністю: забезпечення доступності до місць проведення заходів, зон паркування транспортних засобів, пандусів.

Comments

.,.,.,.