Secret Forest виступить у Києві заради дітей на Донбасі

kyiv-trend.in.ua дізнавався подробиці.

2014 рік Авдіївка. У квітні мирне життя переривається і починається історія окупації. Вона, на щастя, коротка, але бої на периферії тривають.

Триває боротьба і на інформаційному фронті. І ось, попри всі стереотипи та забобони – на головній площі міста – виступає гурт зі Львову на фестивалі «З країни в Україну»

Олександр Макаров, лідер гурту розповідає, що ще у вересні організатори фестивалю „З країни в Україну“ запропонували поїхати на схід. Музиканти без вагань відповіли, що долучаться до ідеї нести українську культуру в східні області й підтримувати там людей. Звісно, були перестороги щодо того, чи поїхати йому самому, чи брати відповідальність за інших учасників гурту. Та інші музиканти відразу підхопили ініціативу й через місяць SECRET FORÉST  були вже в дорозі.

Концерти у рамках фестивалю відбувалися також у Вугледарі та Волновасі.

У вільний від виступів час – прогулянки містом.

Музиканти розповідають, що мандрували вулицями, інколи спілкувалися з місцевими мешканцями. Вони (жителі східних міст) питали звідки гурт, дякували, що приїхали розповідали про життя до війни та зараз.

Звісно, що раніше Вугледар, Волноваха, Авдіївка – були наче спальними районами Донецьку, і зараз концерти та фестивалі, навіть невеличкі, для цих мешканців – наче подія масштабу Siget.  

Олександр розповідає, що ці люди дуже прості, щирі та справжні, і гурту хочеться не втрачати зв’язок з ними. Саме тому музиканти почали думати про те, що можуть зробити вагомого для них.

До кінця осені ідея переросла у цілий благодійний марафон. Починається він на виставці у Львові

 Також запланований збір подарунків, які поїдуть на схід. Майже фіналом проекту стане концерт у Києві, де SECRET FORÉST презентуватиме нові яскраві програми, музичні інтерактиви та відео, зняте у Донецькій області. У клубі будуть встановлені скриньки для благодійних внесків. 

Comments

.,.,.,.