Де в Києві обрати найкращий акумулятор на своє авто?

Які тільки назви не дають автомобілісти акумуляторам, завдяки наявності яких мають можливість щодня користуватися своїм автомобілем! Найпоширеніше – це, звичайно, “серце”. Автомобільні акумулятори – це справді те саме серце, завдяки якому залізний кінь заводиться. Взимку, в холодну та вологу пору року, акумулятор автомобіля відчуває підвищені навантаження, і часто підводить свого власника. Кожному водієві, напевно, знайоме розчарування від звуку стартера, який намагається прокрутитись марно, або ж повна тиша з-під капота замість звичного гурчання двигуна. Щоб уникнути подібних проблем, не шукати необхідні дроти та автомобіліста, який допоможе вам “прикурити”, слід завчасно подбати про новий та якісний акумулятор.

Де придбати, як придбати?

Компанія АТЛ відома завдяки своїй бездоганній роботі на ринку запасних частин, комплектуючих для авто, станцій техобслуговування та інших суміжних галузях вже кілька десятків років. Кияни добре знають і магазини, і СТО компанії та традиційно звертаються туди за допомогою. Не дивно, що саме серед великого асортименту компанії можна знайти найкращий вибір автомобільних акумуляторів. Компанія АТЛ пропонує мешканцям української столиці такі численні переваги співробітництва:

  • великий вибір різних запасних частин та комплектуючих для всіх марок автомобілів;

  • тільки оригінальні та якісні запчастини – без низькопробних китайських підробок;

  • мережа своїх СТО з майстрами найвищого рівня – ваш автомобіль стане, як новенький;

  • лояльна цінова політика – користуватися послугами компанії АТЛ приємно та вигідно;

  • професійні консультації;

  • зручна система навігації по сайту та пошук потрібних деталей;

  • різні варіанти оплати та доставки деталей – ви обов’язково знайдете той, що вам підійде;

  • робота відповідно до правового поля країни;

  • бездоганна якість роботи компанії АТЛ, відображена у відгуках покупців та клієнтів.

Замініть вчасно

Щороку старт холодного сезону відзначається тим, що старі свинцеві акумулятори київських автомобілістів відмовляються вірою та правдою служити своїм господарям. Виною тому може бути як випадково забутий включений на ніч електроприлад у салоні, так і банальна втома акумулятора. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків застрявання десь на засніженій трасі, або, у кращому випадку, в заметах біля власного будинку, краще заздалегідь підготуватися до зими. Однак важливим є також правильний вибір цього автодевайсу. Для того, щоб новий акумулятор радував вас довгі роки, фахівці рекомендують звернути увагу на ємність тієї моделі, яку ви хочете придбати, її тип установки, габарити і так званий пусковий струм. Уважний вибір допоможе стати власником найкращого акумулятора для вашого автомобіля.

Вчасно замінений акумулятор дозволить двигуну вашого автомобіля працювати чітко і злагоджено, як годинник, а вам – не порушувати свої плани і приїжджати вчасно туди, де на вас чекають. Чи не так, це чудова мотивація, щоб зазирнути на сайт АТЛ і вибрати нове “серце” своєму залізному коневі?

Автомобильные аккумуляторы

 

Comments

.,.,.,.