У Києві безкоштовно покажуть польське кіно

 

З 8 до 13 листопада кияни зможуть подивитися три фільми відомого польського режисера та «друга України» Кшиштофа Зануссі. Більше на сайті kyiv-trend.in.ua.

Про це повідомляється на офіційному сайті проекту. 

У кінотеатрі «KINO42», що знаходиться на вулиці  Костянтинівській Подільського району, жителі та гості столиці отримають змогу подивитися три фільми польського режисера Кшиштофа Зануссі. На сьогоднішній час це три останні його картини, якщо не рахувати ще одну роботу режиссера – «Стороннє тіло» (2014)

Графік показів наступний:

  • 8 листопада – «Ефір» (2018)
  • 9-12 листопада – «Серце на долоні» (2008)
  • 13 листопада – «Повторний візит» (2009)

Покази відбудуться в рамках проекту «Культурний код Зануссі». Для отримання можливості відвідати покази, потрібно пройти попередню реєстрацію, яка доступна на офіційному сайті проекту.

Зануссі – лауреат багатьох престижних кінопремій, головна з яких  «приз журі» на Каннському кінофестивалі за картину «Константа». Назва проекту «Культурний код Зануссі» походить від однойменного документального телефільму режисера Владислава Робського, присвяченого життю та творчості польського митця.

Організатори запрошують всіх бажаючих відвідати захід, не забуваючи про чинні карантинні обмеження.

Нагадаємо, що у 2014 році режисер висловлював підтримку «Революції гідності» та виступав за визволення свого українського колеги Олега Сенцова.

Фото: Pixabay

Comments

.,.,.,.