Знай наших: Хлопець із Київської області виграв чемпіонат світу з перукарського мистецтва

Броварчанин Дмитро Череватих виграв чемпіонат світу з барберингу (чоловічі стрижки) у номінації Hair Tatoo. За 45 хвилин він за допомогою небезпечної бритви створив унікальну об’ємну стрижку з черепами та підкорив журі конкурсу.

Чемпіонат C. M. C. World проходив на півдні Італії, у місті Пестум. Тут у рамках міжнародного Конгресу в галузі краси змагалися учасники із 30 країн світу. Усього було 20 номінацій.

Україну представляли два майстри: перукар-стилістка з Одеси Анастасія Жуня, здобула бронзу в номінації «Весільна зачіска», та Дмитро Череватих, який отримав золото в номінації «Hair Tatoo».

Стрижка чемпиона мира

Дмитро понад 15 років професійно займається чоловічими стрижками. Сьогодні він є топ-барбером мережі «Цирюльник Barbershop», історія якої починалася з рідного міста майстра – Броварів. Так, у 2014 році на вулиці Незалежності, 2-Б було відкрито перший салон. Зараз у власній мережі працює три чоловічі перукарні у Броварах та ще 16 барбершопів у Києві. Це найбільша мережа традиційних чоловічих перукарень у столиці.

Під час змагань із Дмитром стався курйозний випадок. Його участь у конкурсі була під великою загрозою. Ось як він сам описує той день:

«Зачіска виконувалася виключно небезпечною бритвою. Я довго тренувався, практикував свою майстерність тут, у рідному місті. Щоб правильно виконати заготовлену стрижку, потрібна модель із густим волоссям. При цьому на конкурсі в Італії, як модель був чоловік з низькою густотою волосся. Виконати стрижку на ньому я просто не зміг би. Я розумів, що мій єдиний шанс виступити – самостійно знайти чоловіка з необхідним волоссям. Я вийшов на вулицю незнайомого міста і став чіплятися до людей, просити їх стати моделлю у конкурсі. Мені пощастило – один із перехожих італійців люб’язно погодився. У результаті я виконав стрижку та отримав найвищу нагороду конкурсу – перше місце у світовому чемпіонаті», – каже Дмитро.

Тепер мешканці Києва та області мають унікальну можливість постригтися у чемпіона світу. Майстер працює у Броварах. Дмитро робить не лише зачіски у стилі Hair Tatoo. У нього є стандартний для барбера набір послуг. Так чоловіча стрижка коштуватиме 600 гривень, а стрижка бороди у чемпіона світу коштує 350 гривень. Записатися на стрижки можна на сайті перукарні Цирюльник Barbershop: https://zirulnik.com.

Comments