Довгі жіночі ланцюжки з кулоном: з чим носити, як поєднувати

Ланцюжок – прикраса, яке підходить всім без винятку. Він універсальний: складні і прості плетіння добре виглядають з вечірньою сукнею, джинсами і сорочкою, спідницею і блузою, світшотами і брюками. Можна посперечатися, що в скриньці кожної дівчини є ланцюжок на шию жіночий. Якщо немає, вибрати його можна в Золотому Віку. А як це зробити і правилах поєднання, ми розповімо нижче.

Кулон і ланцюжок: правила поєднання

Думаєте, нічого складного в тому, щоб повісити кулон на ланцюжок, немає? Насправді, все трохи складніше.

Перш за все, варто почати з того, як підібрати підвіску до прикраси:

  • Вага аксесуарів. Щоб ювелірний виріб надійно тримався і не загубився, ланцюжок повинен бути мінімум в півтора, а краще в два, рази важче кулона. В іншому випадку під вагою підвіски плетіння порветься.
  • Товщина ланцюга. Тонкі (2-3 мм) ланцюжки взагалі не носять в поєднанні з підвісом. Так, зустріти таке поєднання можна, проте це і без смаку, і банально непрактично, так як дуже тонкі ланцюжки рвуться від підвісів.
  • Плетіння ланцюжка. Кулон – яскравий, який заявляє про себе ювелірний виріб. Навіть найменший, він притягує до себе увагу. Плетіння ланцюжка не повинно боротися з ним за увагу, тому краще вибрати ланцюг простого або невичурного плетіння – якірного, Бісмарк, снейк, перлина, панцирне.

Врахуйте також, що широкі ланцюжки дуже обтяжують образ. Ланцюги шириною від 5 мм носять переважно великі чоловіки, проте цей тренд відходить в минуле.

Довгі ланцюжки: правила поєднання з кулоном

Традиційно так склалося, що жіночі ланцюжки коротше чоловічих. Невелике прикраса – акцент на шиї, ключицях, декольте. Найкоротші аксесуари в каталозі – це 40-сантиметрові. Довгими вважаються моделі від 50 см, максимум – це ланцюжок довжиною близько 100 см.

Як їх носять? Довгі ланцюжки не ховають під одягом. Вони шикарно виглядають поверх водолазок, суконь з високим горлом, светрами, блузами, сорочками. Іноді їх залишають звисати до пупка, іноді носять в два ряди.

Яким кулоном найкраще доповнити образ?

  • класика – кулон-камея з натуральними каменями,
  • підвіскою-каменем з мінімумом дорогоцінного металу і яскравим центральним каменем,
  • ажурною прикрасою – камінь з химерним тонким переплетенням металевих ниток,
  • великі кулони фантазійної форми – у вигляді рослин, тварин, абстракцій,
  • кулони-обереги – декоративні хрестики, аксесуари з етнічними візерунками, рука Фатіми, знаки зодіаку і т.д.

Якщо вибираєте оберіг, православні хрестики краще не купувати: їх не прийнято виставляти напоказ. А от інші стануть родзинкою образу. Головне – дотримуватися співвідношення ваги і стилю.

Comments

.,.,.,.