ТОП – 5 театрів Києва

У столиці є багато різних цікавих театрів. У нашому огляді ми розповімо про п’ять з них, в які полюбляють ходити не тільки кияни, а і гості міста, пише kyiv-trend.in.ua.

Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки

 

Це театр експериментування. Тут переплітаються новаторство, різні поєднання і залучення глядачів. Театр розвивається і рухається в активному напрямку,  йде в ногу з часом час. У 2021 році минуло 80 років з дня присвоєння імені театру.

До речі, театр почав працювати в 1891 році і носив ім’я Соловцова. У 1926 році він завершив свою роботу, але замість нього свої двері відчинив театр російської драми імені Лесі Українки.

Зараз це відмінне місце, де хочеться подумати, відпочити,  емоційно пережити, повірити та пропустити різні почуття через себе.

Зал відмінно спроектований,  тому  все добре видно і чутно.  У глядача створюється ілюзія, що знаходишся в той час і в тому просторі, про яке йде спектакль. Високого рівня театральні постановки. Зал в класичному стилі, досить комфортний і теплий. Прекрасна акустика. Ціна квитків доступна. Акторська гра, сценографія,  костюми,  декорації і музичне оформлення- все продумано до дрібниць. Головне – вибрати правильне уявлення. Тоді враження залишиться назавжди. Розклад вистав і вартість квитків уточнюйте на сайті театру.

Адреса: станція метро «Театральна», вулиця Богдана Хмельницького, 5.

 Національний драматичний театр імені Івана Франка

У театру прекрасний оркестр, талановиті актори і багато гідних вистав. Деякі проходять на основній сцені, деякі на камерній (малої) сцені.

Дух справжнього театру витає тут до сих пір, розташування в затишному центрі міста, красива будівля як всередині, так і зовні. Пізнавати світ театру і відкривати його нові грані- це все про це місце.

У самому театрі атмосфера  просто супер. Тут тепло, затишно, красиво. Хороший інтер’єр і акустика. Хочеться відвідати його знову. Також із плюсів – прекрасна трупа, великий вибір вистав: від класики до сучасного переосмислення, багатий репертуар. Постановки українською мовою.

А ви знали, що за лаштунками театру, під сценою є підземне джерело?

Справа в тому, що театр побудований на місці озера. Ділянка землі до продажу належав професору медицини Фрідріху Мерінгу. Тут був сад і озеро, яке живилося джерелом. В процесі будівництва озеро довелося засипати, але джерело залишилося! До сих пір актори п’ють цю воду і вірять в її незвичайні властивості. Розклад вистав і вартість квитків уточнюйте на сайті театру.

Адреса: Будівля театру розташована в центрі Києва, недалеко від станції метро Хрещатик, площа Івана Франка, 5.

 Київський академічний театр драми і комедії

Театр відкрив свої двері для глядачів в 1978 році. У наші дні це хороший сучасний театр.

Глядачі люблять його за шикарну гру акторів, чудові  враження та емоції після вистав. Адже тут відбуваються завжди цікаві постановки. Вистави проходять для різного контингенту. Тут є класичні п’єси і сучасні твори. Особливою популярністю у глядачів користується світова класика, наприклад,  вистави «Гамлет»  У.Шекспіра і «Анна Кареніна» Л.Толстого. Також можна побачити виставу «Вічний чоловік», «Одруження» М.Гоголя і багато інших постановок українською або російською мовами.

Сам театр знаходиться недалеко від метро «Лівобережна», біля будівлі є безкоштовна парковка для авто. Біля театру є фігурки – з ними виходять незвичайні фотографії на пам’ять.

У театрі  розташований невеликий музей ляльок. Що також  дуже пізнавальний для дітей.

Також глядачам подобається будівля театру  й оновлений інтер’єр.

Адреса: станція метро «Лівобережна» Броварський проспект, 25.

 Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей

Почав свою діяльність в 1982 році.  В його репертуарі можна побачити мюзикли, опери, балети і музичні казки.

У театрі є хороший, майже камерний зал із зручними кріслами і прекрасним дизайном. Найвищий рівень танцю і постановок, ідеї прекрасні в своєму втіленні. Красиві декорації, професійна трупа, солісти, оркестр- все на вищому рівні. Публіка збирається дуже приємна. Сам театр-прекрасна будівля, де проходять класичні постановки опери і балету для найменших глядачів. Гра акторів хороша, для дорослих особливо цікаво і незвично, що грають діти. Уявлення цікаві. Після кожної вистави акторський склад виходить до фотозони для фотографій з усіма бажаючими. Атмосфера приємна, чисто, затишно, зручне розташування залу. У будівлі красиві фойє і буфет. Ціни помірні.

Адреса: станція метро «Контрактова площа», вулиця Межигірська, 2.

 Київський академічний театр «Колесо»

Театр на Андріївському узвозі відкрив свої двері для глядачів в 1988 році. Театр хоч і невеликий, але затишний і атмосферний. Ірина Яківна – засновник, директор і натхненник театру.

До речі, “Колесо” на Андріївському узвозі Києва – прекрасний театр має дві сцени, основна і камерний зал.  Тож камерна обстановка, яка панує в будинку і створює особливу довірчу атмосферу між акторами і глядачами. Тут невеликі зали, тому актори взаємодіють з глядачами. Тобто створюється відчуття, що актори грають тільки для тебе, і ти- учасник дії. У репертуарі театру є класика і сучасні п’єси.  Перед тим, як відвідати вистави,  подбайте про квитки заздалегідь.

Глядачам подобається вельми цікава подача вистави з музичним супроводом. Тут можна побачити вистави: «Уявний хворий»,” Випадок у готелі Дю комерс “,” Одеса, Шалене кохання “,” Шантрапа “та інші не менш цікаві постановки. Наприклад, завдяки спектаклю” В Києві на Подолі або де ви сушите білизну “, столиця для глядачів відкривається з нової сторони.

Всі постановки дуже гарні – гра акторів, режисерські рішення, декорації, костюми, музичний супровід – завжди єдине ціле, дійство захоплює цілком, віддаєшся емоціям і не дихаєш, живеш в серці вистави.

Адреса: станція метро «Контрактова площа», вулиця Андріївський узвіз, 8.

На цьому перелік столичних театрів не закінчується. А який у вас найулюбленіший театр. Пишіть  про нього в коментарях.

Comments