Брати Клички стануть героями фільму Сильвестра Сталлоне

Легенда Голлівуду Сильвестр Сталлоне вирішив створити фільм, присвячений українських боксерам Володимиру та Віталію Кличкам. Він матиме назву «Брати-легенди». Далі на kyiv-trend.

Більше того – Сталлоне сам напише до нього сценарій і буде режисером стрічки.

Коли фільм вийде на екрани?

Зйомки фільму мають початися восени цього року, а початок прокату – у квітні наступного року.

1

Чому саме брати Клички?

Як відомо Сильвестр Сталлоне є хорошим другом українських всесвітньо відомих боксерів. Тим паче у них уже є досвід спільної роботи. У 2012 році брати Клички разом зі Сталлоне продюсували мюзикл «Роккі». В основі сюжету – розповідь про те, як був створений перший фільм про Роккі Бальбоа. Шоу «потягнуло» на 15 мільйонів доларів, а Віталій та Володимир Клички займалися розробкою боксерських елементів мюзиклу.

Сам Сильвестр Сталлоне неодноразово зізнавався в тому, що є фанатом талановитих братів-боксерів та поважає їх спортивний талант. У 2012 році він спеціально прилетів у Гамбург, щоб на власні очі побачити бій між Володимиром Кличком та поляком Маріушем Вахом.

А раніше – у 2009 році – був присутнім на поєдинку Віталія Кличка та американця Кріса Аппеоло у Лос-Анджелесі.

Хто ще знімав фільми про українських боксерів?

У 2007 році Володимир Кличко знявся у кінострічці «Красунчик», яка зібрала 81 мільйон доларів. Два роки по тому його запросили також на зйомки сіквелу «Красунчик-2». Він грав там самого себе.

У 2011 році на екрани вийшла документальна стрічка під назвою «Кличко». ЇЇ режисером виступив Себастіан Денхардт. Фільм показували у Німеччині, США, Австрії, Естонії, Україні та Польщі.

Коментуючи зйомки у цій документальній кінострічці, Віталій та Володимир Клички зазначили, що там немає жодної постановочної сцени. До фільму увійшли уривки з архівних зйомок, про які не здогадувалися навіть самі спортсмени. Це рідкісні кадри домашнього відео, поєдинків, інтерв’ю з батьками і коментарі їх суперників.

Володимир Кличко зіграв боксера у всесвітньо відомому фільмі «Одинадцять друзів Оушена» у 2011 році. У цій стрічці була сцена поєдинку між Кличком та Ленноксом Льюїсом. Касові збори стрічка – 450 мільйонів доларів. Володимир Кличко знімався з такими метрами кінематографу, як Джордж Клуні, Мет Деймон та Джулія Робертс.

У прокатну версію увійшов всього 15-секундний відрізок бою. Всього було відзнято понад двадцять дублів цієї сцени. До речі, саме на зйомках фільму Леннокс заявив про те, що бажає бачити обох братів в своєму меню (дослівно: «Одного – на сніданок, іншого – на обід»).

Як розповідав Володимир Кличко, спочатку Льюїс відмовлявся від зйомок, але потім передумав. Очевидно, вирішив, що це буде чудовим промо до його поєдинку з Віталієм Кличком, який відбувся 21 червня 2003 року. На жаль, бій завершився поразкою українського боксера, а бою-реваншу так і не відбулося, тому що британець завершив кар’єру.

У 2013 році молодший Кличко продовжив свою акторську кар’єру». Цього разу він прийняв запрошення на зйомки фільму «Кров’ю і потом: анаболіки», творцем якого є Майкл Бей.

Comments

.,.,.,.