Новий сезон 2019-2020 в Київському Національному цирку

Розважити дитину – не завжди просте завдання, особливо в інформаційну епоху, коли вибір розваг обмежений лише фантазією і фінансами самої людини. Сьогодні нам доступні всілякі парки атракціонів, розважальні центри, кінотеатри, квест-кімнати, ігрові майданчики та інші заклади, але діти часто хочуть чогось особливого.

Існує місце, в яке ось уже третє століття поспіль ходять люди різних вікових категорій, а отримані емоції залишаються на все життя – це цирк. Його відвідування – подія, яка порадує і дітей, і дорослих. Київський Національний цирк, розташований на площі Перемоги, 2, вважається головним в країні. І це цілком заслужено. У 2019 він відкриває новий сезон 14 вересня, і підготовлені шоу здивують гостей.

Що вас чекає

Що входить в нову програму цирку в Києві:

  • гнучкі акробати;
  • ширяють у повітрі гімнасти;
  • крокують по канату еквілібристи;
  • фокусники, дивують глядачів своїми номерами;
  • клоуни, здатні розвеселити навіть самого завзятого буркуна;
  • розіграші та конкурси, що додають азарту і передчуття того, що відбувається;
  • велосипедисти і мотоциклісти з екстремальними номерами, які роз’їжджають по цирку;
  • міми, які несуть масу позитивних емоцій, ні вимовляючи при цьому ні слова;
  • шоу льоду і полум’я.

У Київському Національному цирку працюють талановиті артисти, майстерність яких визнано не тільки в Україні, а й в усьому світі. Щороку колектив створює нові шоу-програми для глядачів, які заворожують, дивують і захоплюють. Настрій відвідувачам цирку піднімають солодощі з буфету і пам’ятні сувеніри. Всі разом створює атмосферу чарівництва. Ви поринете в чудовий світ циркового мистецтва і до останньої секунди із завмиранням серця будете спостерігати за дивним дійством, що відбувалося на сцені.

У новому сезоні Київський цирк презентує дві програми: «Божевільні мрійники» і «Подорож Задзеркаллям». Сезон відкриють «Божевільні мрійники» 14 вересня та 19 грудня вони передадуть новорічну естафету «Подорожі Задзеркаллям»: дане шоу глядачі зможуть відвідати до 12 січня 2020 року. Обидва подання відправлять вас в світ фантастики і ілюзій, разом з дітьми ви поринете в машину часу і побуваєте як в минулому, так і в майбутньому. Перше шоу відкриє для глядачів відносно новий жанр в цирковому мистецтві – стімпанк. Друге – переміщує по той бік дзеркала.

р

Віддавши перевагу тій чи іншій програмі, глядач не помилиться у виборі. Цілком можливо, що після відвідин першого ви увійдете до смаку. Виникне бажання знову відчути чари, що відбувається під куполом цирку, побачити все своїми очима. Квитки на бажані заходи краще купувати заздалегідь, щоб вибрати відповідні дату і час. На сайті Concert.ua ви можете вивчить афішу циркових вистав з усіма подробицями.

Comments

.,.,.,.